HOŠEK Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Merklín - Bor 4:0 (2:0) 23.03. 11:00 -
Volduchy - Chrást 2:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Chodov - Kdyně 1:3 (1:1) 22.10. 15:00 -
Merklín - Mrákov 2:3 (0:2) 07.10. 12:00 -
Bolešiny - Strážov 4:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Měčín - Nezamyslice 3:2 (2:1) 24.09. 15:00 -
Svéradice - Mochtín 3:4 (1:1) 23.09. 16:30 -
Klatovy B - St. Plzenec 6:2 (4:1) 17.09. 15:00 -
Měcholupy B - Velké Hydčice 9:0 (3:0) 16.09. 13:30 -
Luby B - Vrhaveč 2:1 (1:0) 09.09. 17:00 -
Blovice - Měcholupy 2:1 (1:0) 09.09. 10:00 -
Kdyně - Dl. Újezd 3:0 (1:0) 26.08. 18:00 -
Bělá - Tlučná 4:0 (3:0) 10.06. 13:00 -
Smíchov - Kaznějov 0:2 (0:0) 04.06. 14:00 -
Strážov - Pačejov 2:1 (1:0) 28.05. 16:00 -
Mochtín - Horš. Týn 3:4 (2:1) 21.05. 18:00 -
Chudenice - Vrhaveč 0:1 (0:1) 20.05. 17:00 -
Svéradice B - Bolešiny B 0:6 (0:5) 13.05. 14:00 -
Malesice - Křimice 1:1 (1:1) 30.04. 16:00 -
Plánice - Luby B 2:2 (0:0) 23.04. 15:00 -
Sušice - Luby 6:2 (6:2) 16.04. 16:30 -
Postřekov - Tlučná 0:2 (0:1) 09.04. 16:00 -
Koloveč - Bor 5:3 (2:1) 26.03. 15:00 -
Sušice - Horš. Týn 1:4 (1:1) 19.03. 15:00 -
Měčín - Běšiny 5:2 (3:2) 23.10. 15:00 -
Bolešiny - Klatovy B 2:6 (1:3) 22.10. 10:15 -
Dl. Újezd - Košutka 1:6 (0:3) 16.10. 15:30 -
Štěnovice - Chotěšov 2:7 (0:5) 08.10. 16:00 -
Klatovy B - Svéradice 7:1 (3:1) 02.10. 16:00 -
Dobřany - Bolešiny 4:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Horažďovice - Svéradice 4:1 (1:1) 18.09. 16:30 -
Klenčí - Mrákov 0:5 (0:3) 04.09. 15:00 -
Pačejov - Měcholupy 1:5 (0:4) 20.08. 16:00 -
Mochtín B - Nýrsko B 1:3 (1:1) 19.06. 17:00 -
Kašperské Hory - Hradešice 4:0 (3:0) 18.06. 14:00 -
Nezamyslice - Chudenice 4:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Svéradice B - Velké Hydčice 3:6 (1:1) 04.06. 14:00 -
Běšiny - Janovice B 1:0p. (0:0) 22.05. 16:00 -
Luby B - Hradešice 2:3 (2:1) 15.05. 17:00 -
Běšiny - Veřechov 2:3 (1:1) 08.05. 16:00 -
Kolinec - Hartmanice 1:5 (1:1) 07.05. 17:00 -
Nýrsko B - Hradešice 2:1 (1:0) 01.05. 15:00 -
Hradešice - Měčín 4:1 (4:0) 24.04. 16:00 -
Mochtín B - Nezamyslice 4:3p. (0:2) 10.04. 16:30 -
Janovice B - Budětice 4:1 (3:0) 29.10. 18:00 -
Malý Bor - Dlouhá Ves 3:1 (1:1) 24.10. 14:30 -
Dlouhá Ves - Chudenice 7:0 (4:0) 16.10. 14:30 -
Hartmanice - Velhartice 9:1 (5:1) 16.10. 11:30 -
Janovice B - Hartmanice 1:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
Hradešice - Malý Bor 7:3 (4:3) 03.10. 15:00