HEJMA Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ďáblice - Štěrboholy 1:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Třeboradice - Zličín 2:1 (0:0) 09.03. 17:00 -
Tempo B - D. Počernice 8:2 (3:1) 14.11. 18:30 -
Žižkov B - Kolovraty 2:2 (0:2) 11.11. 16:15 -
Motorlet B - Uhříněves 3:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Košíře - Braník C 2:10 (0:2) 22.10. 15:30 -
Žižkov B - Motorlet B 1:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Radotín - Kbely 1:2 (0:1) 07.10. 10:30 -
Rudná - Č. Újezd 0:3 (0:2) 30.09. 16:00 -
Slavoj Podolí - Střešovice 1:2 (0:1) 23.09. 10:15 -
Braník - Zličín 1:4 (0:1) 09.09. 10:15 -
Řeporyje B - Raptors B 3:0 kont. (0:1) 03.09. 17:00 -
Štěrboholy - Újezd B 4:2 (3:1) 01.09. 19:00 -
Újezd n. Lesy - Xaverov 4:3 (2:2) 20.08. 17:00 -
Dubeč - Vršovice 2:1 (1:1) 16.06. 18:30 -
Újezd n. Lesy B - Uhříněves B 1:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Kbely - Př.Kopanina B 1:5 (1:3) 04.06. 17:00 -
Praga - Březiněves 3:1 (0:1) 20.05. 10:30 -
Př.Kopanina B - 1999 Praha 4:1 (3:0) 29.04. 17:00 -
Dukla C - Zbraslav B 1:2 (1:1) 28.04. 20:15 -
Říčany B - Čestlice 12:0 (8:0) 23.04. 17:00 -
Braník - Spoje 1:4 (1:1) 15.04. 10:15 -
Kyje - Třeboradice 1:3 (1:2) 10.04. 16:30 -
Louňovice - Stř.Skalice 1:6 (1:2) 01.04. 16:30 -
Satalice - Chodov 2:2 (0:2) 26.03. 17:00 -
Háje - Tempo 0:0 (0:0) 25.03. 10:30 -
Střešovice - Libuš 6:1 (2:1) 11.03. 14:30 -
D. Počernice - Union 0:3 (0:1) 11.11. 19:00 -
Újezd n. Lesy - Dubeč 2:3 (1:1) 22.10. 10:45 -
1999 Praha - Zbraslav 1:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Aritma B - Zlíchov 2:4 (1:2) 02.10. 16:00 -
Libuš - Př.Kopanina B 0:4 (0:1) 17.09. 10:15 -
Újezd n. Lesy - Březiněves 1:0 (0:0) 10.09. 10:45 -
Střešovice - 1999 Praha 5:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Březiněves - Štěrboholy 3:2 (2:1) 04.06. 10:15 -
Troja - Ďáblice 4:5 (1:1) 21.05. 10:30 -
Okrouhlo - Radlík 5:3 (4:2) 14.05. 17:00 -
Košíře - Lipence B 1:3 (1:1) 08.05. 17:00 -
Př.Kopanina B - 1999 Praha 1:4 (1:2) 07.05. 17:00 -
Tempo - Kyje 6:0 (5:0) 23.04. 17:00 -
Ďáblice B - Újezd B 2:3 (1:3) 15.04. 13:30 -
Březiněves - Spoje 0:1 (0:1) 02.04. 10:15 -
Xaverov - Troja 4:2 (1:1) 27.03. 15:00 -
Cholupice - Slivenec 1:4 kont. (0:1) 24.10. 15:30 -
Dubeč B - Dukla JM B 0:2 (0:1) 17.10. 15:30 -
Stodůlky - Řeporyje 3:0 (3:0) 10.10. 16:00 -
Vršovice - Háje 3:2 (2:0) 25.09. 10:30 -
Hostivař C - Bohnice B 1:0 (1:0) 28.08. 14:00 -
Kyje B - Junior 6:1 (4:0) 11.10. 16:00 -
D. Počernice C - Benice B 4:6 (2:3) 30.09. 19:45