HERDA Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kobeřice - Stonava 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Krásné Pole - Brušperk 0:2 (0:0) 18.11. 14:00 -
Inter. Petrovice - Nýdek 2:2 (1:1) 17.11. 10:00 -
Lichnov - Stará Ves 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Brušperk - Oldřišov 2:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Spálov - Jeseník 1:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Český Těšín - Háj 1:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Darkovice - Ostrava-Jih 1:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Darkovičky - Stará Bělá 4:2 (2:0) 16.09. 15:30 -
Hať - Petřkovice 1:1 (1:0) 10.09. 16:00 -
Dolní Datyně - Háj 2:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
Jeseník - Palkovice 4:3 (2:1) 11.08. 17:30 -
Heřmanice - Háj 0:0 (0:0) 05.08. 17:00 -
Starý Jičín - Stachovice 3:3 (0:1) 17.06. 10:30 -
Lučina - Bystřice 2:2 (0:2) 03.06. 17:00 -
Albrechtice - Strahovice 2:2 (0:2) 28.05. 14:00 -
Klimkovice - Veřovice 3:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Inter. Petrovice - Horní Žukov 10:1 (4:1) 21.05. 17:00 -
Bohuslavice - Ostrava-Jih 1:4 (0:2) 20.05. 11:00 -
Darkovičky - Kozlovice 4:1 (1:0) 13.05. 16:30 -
Šilheřovice - Záblatí 1:3 (1:1) 07.05. 16:30 -
Lichnov - Hlavnice 3:1 (3:0) 06.05. 14:00 -
Zbyslavice - Straník 1:5 (0:4) 30.04. 16:00 -
Spálov - Ostravice 1:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Bystřice - Smilovice 1:3 (1:1) 16.04. 16:00 -
Stonava - SK Horní Suchá 1:0 (1:0) 08.04. 15:30 -
Krásné Pole - Albrechtice 1:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Horní Žukov - Dobrá 1:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Zlatníky - Hlavnice 0:1 (0:1) 30.10. 10:00 -
Klimkovice - Trojanovice 2:1 (1:0) 22.10. 14:30 -
Dobratice - B.Albrechtice 3:3 (2:2) 08.10. 15:00 -
Lichnov - Slavkov 0:4 (0:1) 01.10. 15:00 -
Lískovec - Sedliště 3:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Šilheřovice - Píšť 0:1 (0:0) 18.09. 15:30 -
Jistebník - Albrechtice 0:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Val. Bystřice - Střítež 2:3 (1:2) 28.08. 16:30 -
Zlatníky - Slavia Opava 2:0 (1:0) 28.08. 10:00 -
MFK Bruntál B - Hlavnice 6:3 (3:3) 21.08. 16:30 -
Ludgeřovice - Jistebník 6:1 (2:0) 13.08. 17:00 -
H. Bečva - Hutisko 7:1 (5:0) 24.06. 17:30 -
Havířov B - Polanka B 3:2 (1:1) 19.05. 17:30 -
Hošťálkovice - Ova. Lhotka 1:2 (0:1) 15.05. 16:30 -
H. Bečva - Leskovec 5:1 (5:0) 08.05. 16:30 -
Pustkovec - Koblov 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Dol.Bečva B - Mikulůvka 6:0 (4:0) 01.05. 16:30 -
Bravantice - N.Jičín-Bludovice 1:3 (0:1) 30.04. 16:30 -
Markvartovice - Sl.Rychvald B 6:0 (4:0) 27.04. 17:00 -
Sl.Rychvald B - Hošťálkovice 2:3 (0:3) 24.04. 15:00 -
Bynina - Lhotka 3:2 (2:1) 17.04. 16:00 -
Vratimov C - Havířov B 6:2 (2:0) 17.04. 10:30