BOUŠE Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kolová B - Stanovice 0:6 (0:4) 24.03. 15:00 -
Dalovice - Nejdek B 3:3 (3:0) 23.03. 10:30 -
Bochov - Bečov 13:3 (7:1) 04.11. 14:00 -
Stanovice - Žlutice B 2:5 (2:4) 29.10. 14:00 -
Stará Role - Nejdek B 4:2 (2:1) 22.10. 10:30 -
Štědrá - Chyše B 1:2 (0:2) 15.10. 13:00 -
Žlutice B - Hájek 3:5 (2:3) 08.10. 16:00 -
Otročín - Krásné Údolí 2:0 (0:0) 01.10. 13:00 -
Jáchymov - Merklín 3:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Stará Role - Sedlec 2:0 (0:0) 24.09. 10:30 -
Žlutice B - Chyše B 6:4 (1:2) 17.09. 16:30 -
Dalovice - Božíčany 1:0 (0:0) 16.09. 10:30 -
Hroznětín B - Jáchymov 4:3 (3:1) 10.09. 15:00 -
Abertamy - Žlutice B 9:0 (7:0) 09.09. 17:00 -
Otročín - Stanovice 1:0 (0:0) 03.09. 14:00 -
Sokol Sadov - Hroznětín B 1:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Děpoltovice - Jáchymov 1:4 (1:2) 27.08. 15:30 -
Útvina - KV-Dvory 3:0 (2:0) 26.08. 17:00 -
Bochov - Sedlec 3:6 (2:2) 19.08. 17:00 -
Dalovice - Hroznětín B 6:3 (5:0) 19.08. 10:30 -
Štědrá - Jáchymov 0:1 (0:1) 17.06. 14:00 -
Stanovice - KV-Dvory 0:6 (0:3) 11.06. 17:00 -
Merklín - Útvina 2:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Útvina - Bečov 2:0 (2:0) 04.06. 13:30 -
Sokol Sadov - Hájek 0:1 (0:1) 03.06. 17:00 -
Jáchymov - Stará Role 2:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Vojkovice - Štědrá 1:0 (0:0) 21.05. 14:00 -
Útvina - Božíčany 2:2 (2:2) 20.05. 10:30 -
Děpoltovice - Vojkovice 1:7 (1:3) 14.05. 15:30 -
Stará Role - Merklín 2:2 (1:2) 23.04. 17:00 -
Útvina - Štědrá 1:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Vojkovice - Nejdek B 3:1 (1:1) 16.04. 14:00 -
Jáchymov - Božíčany 1:1 (1:1) 15.04. 16:30 -
Vojkovice - Bečov 7:1 (5:1) 02.04. 14:00 -
Merklín - Jáchymov 4:1 (3:0) 01.04. 13:00 -
Stanovice - Nové Hamry 2:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Otročín - Sokol Sadov 0:8 (0:5) 26.03. 12:00 -
Stará Role - Jáchymov 6:0 (4:0) 30.10. 14:00 -
Stanovice - Otročín 6:0 (1:0) 23.10. 15:00 -
Bochov - Bečov 5:2 (3:0) 22.10. 15:00 -
Útvina - Hroznětín B 2:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Krásné Údolí - Kyselka 4:1 (2:1) 17.09. 13:30 -
Jáchymov - Pernink 1:2 (0:1) 10.09. 17:00 -
Chyše B - Potůčky 8:2 (3:1) 04.09. 14:00 -
Stará Role - Bečov 4:3 (0:1) 28.08. 17:00 -
Stanovice - Sokol Sadov 2:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Děpoltovice - Jáchymov 6:1 (5:0) 14.08. 15:30 -
Bečov - Bochov 3:6 (3:2) 18.06. 17:00 -
Vojkovice - Stará Role 6:2 (4:1) 05.06. 14:00 -
Jáchymov - Bečov 3:5 (2:3) 21.05. 17:00