PERNIŠ Ľuboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Odry - Baška 7:4 (3:4) 04.11. 14:00 -
Šilheřovice - Velká Polom 3:4 (1:3) 29.10. 14:30 -
Lískovec - Těrlicko 2022 4:2 (3:0) 21.10. 14:30 -
B.Albrechtice - Raškovice 0:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Těrlicko 2022 - Sedliště 5:2 (1:2) 09.09. 16:00 -
Věřňovice - Oldřichovice 1:5 (1:3) 27.08. 16:30 -
Petřkovice - Hlubina B 0:1 (0:0) 19.08. 16:30 -
Veřovice - Trojanovice 3:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Píšť - Vítkovice B 0:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Záblatí - Třebovice 4:0 (2:0) 27.05. 17:00 -
St. Město F-M - Lučina 4:4 (1:2) 13.05. 16:30 -
Jablunkov - Raškovice 1:2 (0:1) 06.05. 16:30 -
Staříč - Kopřivnice 0:9 (0:4) 22.04. 15:00 -
Klimkovice - Kopřivnice 0:3 (0:3) 01.04. 15:30 -
Veselá - Březnice 1:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Chropyně - Ludkovice 0:2 (0:2) 15.10. 14:30 -
Uh. Ostroh - Zlechov 1:4 (0:1) 09.10. 15:00 -
Uh. Ostroh B - Velehrad 3:2 (2:1) 09.10. 12:30 -
Louky - Lužkovice 1:3 (0:2) 17.09. 15:30 -
Veselá - Holešov B 3:1 (3:1) 11.09. 16:00 -
Ratiboř - Prlov 0:2 (0:1) 03.09. 16:00 -
Jablůnka - H. Bečva 2:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Krhová - Prlov 2:2 (0:1) 18.06. 17:00 -
Malenovice - Vlčnov 1:2 (1:0) 12.06. 17:00 -
Louky - Lhota 0:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
Halenkov - Ratiboř 4:0 (2:0) 01.06. 17:30 -
Lipová - Šanov 2:6 (1:4) 29.05. 14:00 -
Holešov B - Ludkovice 2:1 (0:0) 29.05. 10:15 -
Hovězí - Jablůnka 3:0 (1:0) 28.05. 15:30 -
Tečovice - Ludkovice 3:1 (3:1) 14.05. 16:30 -
Choryně - Dol.Bečva 2:2 (2:1) 07.05. 16:30 -
Lhota - Mladcová 1:2 (1:0) 23.04. 10:15 -
Veselá - Holešov B 1:3 (1:1) 09.04. 15:30 -
Jablůnka - Slavičín B 4:1 (1:1) 23.10. 13:30 -
Dol.Bečva - Prlov 5:3 (2:1) 17.10. 14:30 -
Tečovice - Admira zrušen -
Slavičín B - Dol.Bečva 0:3 (0:1) 05.09. 10:15 -
Příluky - Brumov B 1:3 (0:3) 22.08. 10:30 -
Ratiboř - Slavičín B 3:1 (2:1) 21.08. 16:30 -
Admira - Jaroslavice 9:1 (5:0) 11.10. 15:00 -
Luhačovice B - Tečovice 1:3 (1:1) 03.10. 13:30 -
Halenkov - Krhová 3:5 (1:2) 26.09. 15:30 -
Liptál - Hošťálková 3:5 (2:2) 18.09. 16:30 -
Choryně - Lidečko 4:1 (1:0) 12.09. 16:00 -
Veselá - Tečovice 2:3p. (0:1) 05.09. 16:00 -
Halenkov - Hovězí 3:1 (1:1) 21.08. 17:30 -
Jaroslavice - Mladcová 2:4 (1:2) 15.08. 17:00 -
Jablůnka - N. Hrozenkov 4:1 (2:1) 02.11. 13:30 -
Střelná - Lačnov 2:1p. (0:0) 27.10. 14:00 -
Lhota u Vs. - Střítež 2:4 (0:2) 20.10. 14:30