ČERNÝ Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Admira - Vltavín 1:2 (0:1) 29.03. 10:15 -
Hořovice - Komárov 1:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Táborsko B - Robstav 1:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Domažlice - Králův Dvůr 4:0 (1:0) 02.03. 14:30 -
Braník - ČAFC 0:1 (0:1) 11.11. 10:15 -
Tempo - Motorlet B 1:1 (0:0) 04.11. 17:00 -
Radotín - Řeporyje 0:0 (0:0) 21.10. 10:30 -
Zličín - Slavoj Podolí 1:1 (0:1) 14.10. 10:30 -
Spoje B - Dubeč 6:2 (3:0) 07.10. 14:00 -
Teplice B - Souš 2:2 (0:2) 09.06. 18:00 -
Pardubice B - Kolín 0:3 (0:1) 04.06. 10:15 -
Žižkov - Pardubice B 4:1 (1:1) 20.05. 10:15 -
Dynamo B - Robstav 0:2 (0:0) 13.05. 10:30 -
Bohemians B - Dukla B 3:2 (3:0) 23.04. 10:15 -
Louny - Kladno 0:5 (0:2) 16.04. 16:30 -
Zbuzany - Sokolov 2:0 (2:0) 08.04. 10:15 -
Vyšehrad - Kolovraty 3:0 (0:0) 02.04. 16:30 -
Chlumec - Boleslav B 2:3 (0:0) 26.03. 10:15 -
Dynamo B - Hostouň 2:0 (1:0) 12.03. 11:00 -
Střešovice - Zbraslav 5:4 (2:1) 12.11. 13:30 -
Cholupice - Zlíchov 1:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
Domažlice - Písek 3:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Povltavská FA - Admira 0:4 (0:2) 04.09. 17:00 -
Boleslav B - Chlumec 4:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Velvary - Teplice B 0:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Kolín - Poříčany 5:1 (2:1) 18.06. 17:00 -
Hostivař B - ČAFC B 1:2 (1:1) 05.06. 17:00 -
Zápy - Brozany 1:1 (0:0) 01.06. 17:00 -
Admira B - Motorlet B 2:0 (1:0) 31.05. 18:00 -
Karlovy Vary - Příbram B 1:2 (0:0) 27.05. 17:00 -
Tempo B - Slavoj Podolí B 4:0 (3:0) 22.05. 17:00 -
SK Rakovník - Hostouň 0:7 (0:4) 07.05. 10:15 -
Boleslav B - Liberec B 2:0 (2:0) 10.04. 10:15 -
Teplice B - Chlumec 4:0 (1:0) 27.03. 11:00 -
Bohemians B - Ústí n/O 2:1 (1:0) 13.03. 10:15 -
1999 Praha - Cholupice 0:1 (0:0) 06.11. 14:30 -
Hradec B - Bohemians B 1:0 (0:0) 31.10. 10:15 -
Živanice - Boleslav B 3:1 (2:0) 16.10. 14:30 -
Velvary - Jablonec B 2:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Příbram B - Povltavská FA 4:2 (3:1) 01.08. 10:00 -
Přepeře - Chlumec 2:1 (0:0) 12.09. 10:30 -
Králův Dvůr - Písek 0:1p. (0:0) 04.09. 17:30 -
Karlovy Vary - Příbram B 1:2 (1:1) 23.08. 10:30 -
Živanice - Přepeře 1:2p. (1:0) 09.11. 14:00 -
Teplice B - Brozany 4:1 (3:1) 02.11. 10:30 -
Králův Dvůr - Plzeň B 1:0p. (0:0) 05.10. 10:30 -
Liberec B - Přepeře 1:4 (1:2) 22.09. 10:15 -
SK Rakovník - Domažlice 1:0 (1:0) 10.09. 16:30 -
Táborsko - Hostouň 4:1 (4:0) 18.08. 17:00 -
Litoměřicko - Živanice 0:2 (0:1) 05.06. 18:00