KRAMNÝ Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
S.Boleslav - Sl. Poděbrady 4:3 (0:1) 09.03. 10:15 -
Olbramovice - Vlašim B 0:7 (0:4) 12.11. 14:00 -
Hovorčovice - Všestudy 1:3 (1:2) 28.10. 14:30 -
Teplýšovice - Olbramovice 1:4 (0:3) 14.10. 15:30 -
Všestudy - Řepov 1:6 (0:0) 24.09. 16:30 -
Tlustice - Černolice 2:2 (0:0) 16.09. 10:15 -
S.Boleslav - Lysá 4:2 (2:1) 02.09. 10:15 -
Čelákovice - Líbeznice 4:1 (2:0) 26.08. 10:15 -
Sedlčany B - Říčany 2:3 (1:1) 18.06. 17:00 -
Velim B - Jíkev 9:1 (4:0) 21.05. 17:00 -
Pátek - B.Podolí 5:1 (3:0) 06.05. 17:00 -
Chlumec - Jíloviště 0:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
S.Boleslav - Hlízov 2:0 (0:0) 08.04. 10:15 -
Ratměřice - Mezno B 0:0 (0:0) 01.04. 16:30 -
Velim B - Pátek 3:1 (3:0) 26.03. 15:00 -
Miřetice - Prčice 0:3 (0:1) 06.11. 11:00 -
Jíkev - Velim B 3:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Miřetice - Divišov 2:2 (1:1) 16.10. 12:30 -
Býchory - Hlízov 0:5 (0:0) 02.10. 16:00 -
Zavidov - Libušín 1:1 (1:0) 25.09. 16:30 -
Zaječice - Jablonná 8:1 (5:0) 18.09. 16:30 -
Hředle - Švermov 1:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Zaječice - Úročnice 0:3 (0:2) 04.09. 17:00 -
Ratměřice - Mezno B 5:3 (3:2) 17.06. 18:30 -
Přestavlky - Divišov B 3:3 (1:2) 12.06. 14:00 -
Nespeky B - Křivsoudov 5:6 (3:2) 29.05. 14:00 -
Čechtice - Načeradec 0:2 (0:1) 01.05. 17:00 -
Maršovice - Křivsoudov 2:3 (1:2) 24.04. 17:00 -
Popovice - Bílkovice 3:5 (2:2) 03.04. 15:00 -
Jankov - Bystřice 6:1 (1:1) 27.03. 16:00 -
Načeradec - Libež 0:7 (0:1) 31.10. 14:00 -
Mezno - Týnec 2:1 (1:1) 24.10. 15:30 -
Teplýšovice B - Krhanice 3:6 (2:5) 17.10. 15:30 -
Nespeky B - Bystřice 11:0 (6:0) 10.10. 14:00 -
Sedlec - Kutná Hora B 3:5 (2:3) 18.09. 16:30 -
Rataje - U.Janovice B 1:1 (1:1) 05.09. 17:00 -
Přestavlky - Týnec 1:3 (1:3) 05.09. 14:00 -
Načeradec - Chocerady 1:4 (1:3) 29.08. 17:00 -
Struhařov - Postupice 3:4 (2:0) 22.08. 17:00 -
Čechtice - Keblov 12:0 (6:0) 15.08. 17:00 -
Křivsoudov B - Trh.Štěpánov B 7:1 (4:0) 15.08. 14:00 -
Mezno - Bystřice 0:1 (0:1) 11.10. 16:00 -
Trh.Štěpánov - Načeradec 7:0 (2:0) 04.10. 15:00 -
Maršovice - Struhařov 6:2 (2:0) 27.09. 16:30 -
Kondrac B - Trh.Štěpánov 1:1 (0:0) 20.09. 16:30 -
Divišov B - Kralovice 5:4 (1:2) 13.09. 15:00 -
Čechtice - Kladruby 11:1 (5:0) 06.09. 17:00 -
Křivsoudov B - Trh.Štěpánov B 1:2 (0:1) 06.09. 14:00 -
Struhařov - Bystřice 6:1 (3:0) 30.08. 17:00 -
Budenín - Miličín 1:8 (0:3) 29.08. 17:00