JARINA Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Písnice - Střešovice B 0:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
ČAFC B - Kolovraty B 6:2 (3:2) 16.10. 15:30 -
Junior - Bohnice 3:4 (2:4) 18.09. 17:00 -
Hrdlořezy - Klánovice 0:1 (0:0) 13.08. 10:00 -
Uhříněves B - Stodůlky B 1:1 (1:0) 05.06. 17:00 -
Písnice - Raptors 0:3 (0:1) 15.05. 17:00 -
Dubeč - Ďáblice B 3:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Chodov - Union 1:4 (1:2) 09.04. 16:30 -
Lipence B - Smíchov B 2:0 (0:0) 03.04. 16:30 -
Střešovice C - Nebušice B 4:4 (1:3) 31.10. 11:45 -
ČAFC B - Hostivař B 2:0 (1:0) 24.10. 17:00 -
D. Počernice C - Řepy B 7:6 (5:3) 10.10. 16:00 -
Uhříněves B - Praga C 5:2 (1:1) 07.10. 19:00 -
Háje B - Union 2:7 (2:3) 03.10. 16:00 -
Radotín B - Smíchov 3:3 (3:2) 26.09. 16:30 -
Braník B - Řepy 2:0 (2:0) 25.09. 12:30 -
Suchdol B - Březiněves B 1:8 (0:4) 11.09. 17:00 -
Suchdol - Smíchov B 4:2 (2:2) 11.09. 14:30 -
Královice B - Ambassadors 5:1 (4:1) 05.09. 16:00 -
ČAFC B - Újezd B 1:4 (1:1) 29.08. 17:00 -
Písnice - Střešovice B 2:4 (1:1) 18.08. 17:30 -
Újezd n. Lesy B - Kbely 0:3 (0:1) 07.08. 17:00 -
Háje B - Kyje B 2:1 (2:1) 01.08. 17:00 -
Chodov B - Újezd C 3:2 (2:1) 04.10. 16:00 -
Újezd C - Union Žižkov B 4:1 (1:0) 28.09. 17:00 -
Kačerov B - Čakovice B 1:2 (0:2) 20.09. 10:30 -
Kunratice B - Benice B 9:1 (4:1) 13.09. 17:00 -
D. Počernice C - Běchovice 3:2 (2:1) 12.09. 10:30 -
Praga B - D. Počernice B 3:1 (1:1) 06.09. 17:00 -
Praga C - Benice 3:5 (2:5) 06.09. 14:45 -
Točná - Košíře 0:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Šeberov B - Union Žižkov B 3:6 (0:3) 03.09. 19:00 -
Dubeč B - Praga C 3:3 (0:3) 30.08. 17:00 -
D. Počernice B - Ambassadors 2:2 (2:0) 22.08. 13:00 -
D. Počernice C - Újezd C 2:4 (0:1) 22.08. 10:00 -
Chuchle - Libuš 1:7 (1:5) 17.11. 10:30 -
Šeberov B - Záběhlice 7:0 (3:0) 03.11. 14:00 -
Uhříněves B - Hrdlořezy B 4:1 (1:1) 28.10. 10:00 -
Dubeč B - Stodůlky C 3:0 (1:0) 20.10. 15:30 -
Benice B - Uhříněves B 0:4 (0:1) 19.10. 15:30 -
D. Počernice C - Šeberov B 3:2 (1:2) 19.10. 11:30 -
Šeberov - Dubeč B 14:0 (10:0) 13.10. 15:30 -
Šeberov B - Hrdlořezy B 2:3 (1:2) 13.10. 13:30 -
Lochkov - Slivenec B 7:2 (5:1) 12.10. 15:30 -
Ambassadors - Chabry B 2:2 (0:1) 05.10. 14:00 -
Kunratice B - Hrdlořezy B 1:4 (0:1) 29.09. 16:00 -
Suchdol B - ČVUT 1:11 (0:9) 21.09. 16:30 -
Suchdol - Smíchov B 7:2 (2:1) 21.09. 14:00 -
Šeberov B - Chodov B 4:1 (1:1) 15.09. 16:30 -
Chodov B - D. Počernice C 6:3 (2:2) 08.09. 17:00