HRNEČEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Union Děčín - Vel. Šenov 6:5p. (0:3) 06.04. 16:30 -
Bohušovice - Heřmanov 3:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Chřibská - Huntířov 6:1 (3:1) 30.09. 12:00 -
Libouchec - Nové Sedlo 1:2p. (0:0) 16.09. 17:00 -
Chlumec - Hostovice 1:5 (1:2) 09.09. 13:30 -
Sebuzín - Svádov 5:2 (2:2) 02.09. 13:30 -
St.Křečany - Jun. Děčín 1:3 (1:1) 27.08. 15:00 -
Klášterec - Osek 13:0 (4:0) 26.08. 10:15 -
Úštěk - Bohušovice 3:0 (1:0) 20.08. 15:00 -
Lovosice - Nové Sedlo 4:0 (1:0) 19.08. 10:30 -
Chlumec - Žitenice 5:4p. (1:3) 12.08. 13:30 -
Roma Děčín - D. Habartice 1:2 (1:1) 18.06. 17:00 -
Strupčice - Podbořany 7:0 (2:0) 17.06. 13:30 -
Ohníč - Lenešice 3:5 (0:3) 03.06. 14:00 -
Františkov - Roma Děčín 1:3 (0:0) 28.05. 15:00 -
Malšovice - Dušníky 1:2 (0:0) 27.05. 13:00 -
Dobkovice - Bohušovice 5:4 (1:2) 21.05. 17:00 -
Ohníč - Louny B 4:0 (2:0) 13.05. 13:00 -
Liběšice - Hostovice 0:5 (0:2) 07.05. 17:00 -
Křešice - Chuderov 0:1 (0:0) 22.04. 12:30 -
St.Křečany - Malšovice B 0:2 (0:2) 09.04. 16:30 -
Rumburk - Libouchec 1:2p. (0:1) 01.04. 16:30 -
Podbořany - Údlice 0:2 (0:1) 25.03. 11:30 -
Liběšice - Čes. Kamenice 2:0 (1:0) 19.03. 10:30 -
Křešice - Čes. Kamenice 3:2 (3:0) 12.03. 14:00 -
Velké Březno - Dušníky 0:1 (0:1) 11.03. 17:00 -
Chlumec - Svádov 4:5 (1:2) 19.11. 10:00 -
Podbořany - Litvínov 2:3p. (0:1) 12.11. 14:00 -
Dobkovice - Svádov 5:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Malšovice - Chlumec 2:1 (1:0) 29.10. 10:00 -
Blažim - Chlumčany 1:3 (0:1) 22.10. 12:00 -
Bynovec - Roma Děčín 1:5 (0:3) 16.10. 15:30 -
Duchcov - Meziboří 2:4 (1:1) 15.10. 10:30 -
Chlumec - Dobkovice 3:5 (0:4) 01.10. 12:30 -
Spořice - Libouchec 2:1 (2:1) 28.09. 16:30 -
Bílina - Šluknov 0:1p. (0:0) 24.09. 15:00 -
Rumburk - Ledvice 3:4p. (2:2) 17.09. 16:30 -
Proboštov - Klášterec 12:2 (9:0) 03.09. 17:00 -
Meziboří - Novosedlice 3:4p. (0:1) 28.08. 10:30 -
Chabařovice - Bohušovice 2:4 (1:1) 18.06. 10:00 -
Heřmanov - Dobkovice 2:4 (2:3) 12.06. 17:00 -
Roudnice B - Chabařovice 4:1 (2:1) 29.05. 17:00 -
Hostovice - Roudnice B 0:3 (0:1) 22.05. 15:30 -
Chuderov - Křešice 8:1 (3:1) 14.05. 10:00 -
Hostovice - Unčín 1:3 (1:1) 30.04. 13:30 -
Malšovice B - Rybniště 6:0 (2:0) 24.04. 13:30 -
Kopisty - Vroutek 1:3 (1:0) 10.04. 14:00 -
Čes. Kopisty - Chuderov 1:3 (1:2) 03.04. 16:30 -
Chuderov - Roudnice B 4:1 (2:1) 26.03. 10:45 -
Březno - Vroutek 1:3 (1:1) 19.03. 10:30