SALVA Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Juv. Mohelnice - Šumperk B 3:2p. (0:1) 05.11. 14:00 -
Velký Týnec - Hněvotín 2:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Štíty - Zlaté Hory 2:1 (0:0) 12.08. 17:00 -
Sokol Pivín - Újezdec 8:1 (3:1) 11.06. 17:00 -
Domaželice - Hustopeče 1:9 (0:4) 11.06. 10:00 -
Štíty - Bohdíkov 1:1 (1:1) 02.06. 18:00 -
Zlaté Hory - Vikýřovice 3:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
Ruda - Štíty 0:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Černovír - Haňovice 4:0 (1:0) 30.04. 10:00 -
Písečná - Mikulovice 1:4 (1:1) 29.04. 16:00 -
Mikulovice - Velké Losiny B 4:2 (1:2) 22.04. 15:00 -
Radslavice - Hustopeče 2:3 (0:3) 09.04. 15:30 -
Bernartice - Bohdíkov 4:4 (2:2) 01.04. 15:30 -
Ruda - Bohdíkov 0:0 (0:0) 05.11. 13:30 -
Bohdíkov - Žulová 10:0 (4:0) 22.10. 14:30 -
Ruda - Písečná 7:0 (1:0) 16.10. 15:00 -
Hodolany - Kožušany 3:2 (2:0) 09.10. 15:00 -
Písečná - Vikýřovice 7:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Mikulovice - Oskava 3:0 (1:0) 01.10. 15:00 -
Sokol Pivín - Pavlovice 5:1 (0:1) 25.09. 15:30 -
Klenovice - Újezdec 5:2 (3:0) 24.09. 15:30 -
Radslavice - Sokol Pivín 0:2 (0:1) 18.09. 15:30 -
Smržice - Haná Prostějov 1:4 (0:1) 11.09. 16:00 -
Kožušany - Smržice 6:0 (6:0) 04.09. 16:00 -
Oskava - Ruda 4:1 (1:0) 27.08. 16:30 -
Smržice - Velký Týnec 1:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Sokol Pivín - Tovačov 1:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Žulová - Velké Losiny B 2:1p. (0:1) 18.06. 17:00 -
Vrchoslavice - Želatovice B 1:4 (0:2) 17.06. 17:30 -
Písečná - Štíty 0:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Jesenec - Doloplazy 2:1 (0:0) 15.05. 16:30 -
Nový Malín - Ruda 0:2 (0:1) 14.05. 16:30 -
Bernartice - Vikýřovice 17:1 (7:0) 30.04. 16:00 -
Želatovice B - Otaslavice 4:0 (3:0) 17.04. 16:00 -
Libina - Mikulovice 1:0p. (0:0) 16.04. 14:00 -
Velké Losiny B - Bernartice 2:5 (0:2) 09.04. 15:30 -
Jesenec - Šternberk B 1:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Hor. Moštěnice - Tovačov 1:4 (1:1) 26.03. 15:00 -
Libina - Písečná 2:1 (1:0) 23.10. 14:30 -
Jindřichov - Libina 0:3 (0:1) 16.10. 14:30 -
Vikýřovice - Zvole 2:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Jezernice - Vrchoslavice zrušen -
Mostkovice - Haná Prostějov 0:4 (0:1) 02.10. 15:00 -
Mor. Beroun - Haná Prostějov 3:1 (0:0) 26.09. 15:30 -
Velké Losiny B - Ruda 1:3 (1:1) 25.09. 15:30 -
Zvole - Velké Losiny B 2:1 (1:0) 18.09. 15:30 -
Velký Týnec - Hněvotín 1:2 (0:1) 12.09. 16:00 -
Mor. Beroun - Haňovice 4:2 (3:1) 04.09. 16:00 -
Újezdec - Kovalovice 1:2 (1:1) 28.08. 16:30 -
Želatovice B - Sokol Pivín 5:3 (2:0) 08.08. 17:00