VOTOČEK Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rtyně - Hostinné 2:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Kunčice - Prosečné 2:0 (0:0) 08.10. 13:00 -
Lužany - Jičíněves 2:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Strážné - Hajnice 1:4 (1:1) 01.10. 16:00 -
Pilníkov - Třemešná 2:1 (0:0) 30.09. 13:00 -
Kunčice - Radvanice 1:1 (0:0) 28.09. 16:30 -
Hajnice - Volanov 3:2 (1:2) 24.09. 12:30 -
Ml. Buky - Vítězná 1:0 (0:0) 23.09. 13:30 -
M. Svatoňovice - Žacléř B 9:0 (5:0) 17.09. 16:30 -
Hostinné - Poříčí 4:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Vítězná - Žacléř 0:7 (0:4) 02.09. 17:00 -
Libeč - St. Rokytník 4:2 (2:1) 26.08. 14:00 -
M. Svatoňovice - Kalná B 4:0 (2:0) 20.08. 17:00 -
Třemešná - Hajnice 4:1 (1:0) 19.08. 14:00 -
Rudník - Volanov 1:3 (0:2) 12.08. 17:00 -
Žacléř - Rtyně 3:2 (1:1) 08.10. 12:30 -
Poříčí - Strážné 0:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Hostinné - Ml. Buky 6:1 (4:1) 17.09. 16:30 -
Poříčí - Rtyně 1:3 (1:0) 10.09. 13:30 -
Rtyně - Třemešná 1:0p. (0:0) 03.09. 14:00 -
Bohuslavice - Libeč 5:2 (2:2) 27.08. 17:00 -
Hajnice - Žacléř 9:1 (6:0) 27.08. 14:00 -
Rtyně - Volanov 2:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Jeníkovice - Hořiněves 2:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Kuks - Kunčice 2:4 (2:1) 31.10. 14:00 -
Podhůří - Hostinné 1:4 (1:0) 30.10. 11:00 -
Libotov - Lánov 2:3p. (2:2) 24.10. 11:30 -
Rudník - Podhůří 11:0 (4:0) 23.10. 14:30 -
Čer. Důl - Lánov 2:4 (2:4) 17.10. 14:30 -
Hostinné - Rudník 4:3 (1:1) 16.10. 14:30 -
Lánov - Prosečné 2:5 (1:4) 10.10. 15:00 -
Čer. Důl - Prosečné 4:2 (2:0) 03.10. 15:00 -
M. Svatoňovice - H. Maršov 2:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Volanov - Ml. Buky 6:1 (4:0) 25.09. 15:30 -
Rudník B - Lánov 4:5 (2:3) 19.09. 13:00 -
Rudník - Vítězná 6:1 (2:0) 18.09. 16:00 -
Radvanice - Pilníkov 2:7 (1:3) 11.09. 13:30 -
Kuks - Libotov 0:4 (0:2) 22.08. 14:00 -
Třemešná - Rudník 4:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
St. Rokytník - Radvanice 2:1 (1:1) 15.08. 17:00 -
Rtyně - Jan. Lázně 0:1p. (0:0) 14.08. 17:00 -
Rudník - Hajnice 6:1 (2:0) 07.08. 17:00 -
Ml. Buky - Hostinné 6:4 (3:3) 03.10. 15:00 -
Podhůří - Hostinné 1:2 (0:1) 26.09. 15:30 -
Prosečné - Žacléř B 5:1 (0:1) 19.09. 13:00 -
Hajnice - Jan. Lázně 2:1 (1:0) 12.09. 16:30 -
H. Maršov - Lampertice 2:3 (0:1) 05.09. 14:00 -
Strážné - Vítězná 4:3p. (1:2) 29.08. 17:00 -
Hostinné - Rudník 4:2 (1:2) 22.08. 17:00 -
Libeč - Rtyně 0:4 (0:3) 15.08. 17:00