FOJTŮ Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bylnice - H. Bečva 2:1 (2:1) 17.09. 15:30 -
Slavkov - Zdounky 2:1 (0:1) 16.09. 15:30 -
Fryšták - Kostelec 1:3 (1:1) 10.09. 16:00 -
Chropyně - Fryšták 1:4 (1:1) 19.08. 16:30 -
Prakšice - Buchlovice 3:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Kostelec - Tlumačov 5:1 (3:0) 17.06. 17:00 -
Lhota - Polešovice 5:4 (3:3) 21.05. 17:00 -
Chropyně - Veselá 3:2 (1:0) 06.05. 16:30 -
Malenovice - Lhota 0:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Tečovice - Slušovice B 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Holešov B - Tlumačov 0:2 (0:2) 09.10. 10:15 -
Halenkov - Choryně 4:2 (2:0) 01.10. 15:00 -
Kostelec - Tečovice 0:5 (0:1) 18.09. 15:30 -
O.N.Ves - Lhota 5:4 (3:0) 20.08. 15:00 -
Veselá - Lužkovice 5:2 (5:0) 07.08. 17:00 -
Brumov B - Hovězí 0:1 (0:0) 07.08. 10:00 -
Tečovice - Holešov B 0:3 (0:1) 18.06. 14:00 -
Holešov B - Slavkov 5:0 (3:0) 12.06. 10:15 -
Holešov B - Kostelec 4:2 (3:0) 15.05. 10:15 -
Poličná - Jablůnka 1:2 (0:0) 14.05. 16:30 -
Lidečko - Jablůnka 4:1 (2:0) 10.04. 15:30 -
Lhota - Ludkovice 4:0 (1:0) 27.03. 15:00 -
Jankovice - Ořechov 2:4 (1:2) 31.10. 13:30 -
Chropyně - Kostelec 0:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Admira - Mladcová zrušen -
Mladcová - Ludkovice 2:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Lhota - Tečovice 1:4 (0:2) 29.08. 16:00 -
Příluky - Krhová 2:1 (0:0) 08.08. 17:00 -
Slopné - Slušovice B 1:5 (0:3) 11.10. 15:00 -
SK Zlín - Spytihněv 3:2 (1:0) 04.10. 15:00 -
Tichov - Lačnov 0:5 (0:2) 04.10. 10:15 -
Újezd - Jasenná 4:0 (2:0) 27.09. 15:30 -
Smolina - Val.Klobouky B 2:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Březová - Tečovice B 2:4 (1:0) 20.09. 15:30 -
Drnovice - Nedašova Lhota 1:3 (1:3) 13.09. 14:00 -
Hvozdná - Pozlovice 5:0 (2:0) 12.09. 16:00 -
Mysločovice - Slopné 2:1 (0:0) 06.09. 16:00 -
Napajedla B - Pohořelice 3:1 (0:1) 05.09. 16:00 -
Štípa - Lhota 2:3p. (1:1) 30.08. 16:30 -
H.Lhota - Dobrkovice 1:0 (0:0) 29.08. 16:30 -
Návojná - Pozlovice 3:0 (1:0) 16.08. 17:00 -
Val.Klobouky B - Hřivínův Újezd 0:2 (0:2) 15.08. 17:00 -
Újezd - Poteč 9:2 (5:1) 27.10. 14:00 -
Mladcová B - Mysločovice 3:1 (1:1) 26.10. 14:00 -
Mysločovice B - Doubravy 1:6 (0:3) 20.10. 10:00 -
Sehradice - Hvozdná 1:2 (1:1) 12.10. 15:00 -
Dolní Lhota - Louky B 5:1 (2:1) 28.09. 15:30 -
Štítná B - Nedašova Lhota 4:2 (3:0) 21.09. 15:30 -
Biskupice - Zádveřice 2:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Slušovice B - Slopné 0:1p. (0:0) 07.09. 10:00