KRON Dávid
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Troubsko - Podolí 3:1 (1:0) 13.04. 16:30 -
Slatina - Kohoutovice 6:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Novosedly - Oslavany 1:5 (0:2) 23.03. 10:30 -
Vojkovice - Soběšice 4:1 (4:0) 16.03. 15:00 -
Blatnice - Ratíškovice B 2:6 (1:4) 05.11. 14:00 -
Svratka B - Rudice 5:2 (4:1) 28.10. 14:30 -
Nikolčice - Šlapanice 2:2 (1:0) 22.10. 15:00 -
Valtice - Podolí 0:4 (0:0) 07.10. 10:00 -
Valtice - Veselí 0:4 (0:1) 24.09. 16:00 -
Vyškov B - Podolí 1:3 (0:2) 03.09. 10:00 -
Vojkovice - Tišnov 1:3 (1:2) 19.08. 17:00 -
Křenovice - Cetkovice 2:1 (0:0) 12.08. 14:30 -
Nikolčice - Valtice 4:1 (1:1) 10.06. 17:30 -
Božice - Šatov 0:4 (0:3) 04.06. 14:00 -
Valtice - Vnorovy 3:2 (0:1) 21.05. 17:30 -
Strážnice - Šardice 0:5 (0:3) 14.05. 16:30 -
Újezd - Tuřany 2:1 (1:0) 30.04. 10:00 -
SK Uhřice - Kyjov 3:3 (2:1) 23.04. 16:30 -
Vyškov B - Vojkovice 2:3 (2:2) 26.03. 10:00 -
SK Uhřice - V.Němčice 0:1 (0:0) 02.10. 15:30 -
Slavkov - FKD 0:1 (0:0) 24.09. 16:00 -
Kunštát B - Vev. Bítýška 1:4 (0:3) 17.09. 16:00 -
Rájec-Jestřebí - Slatina 0:1 (0:0) 11.09. 16:30 -
Božice - Višňové 3:4 (1:3) 27.08. 17:00 -
Višňové - Rosice B 0:2 (0:1) 20.08. 10:15 -
Hustopeče - Hlohovec 0:1 (0:0) 14.08. 17:00 -
Podolí - Ráječko B 9:1 (6:0) 13.08. 17:30 -
Podolí - Medlánky 1:1 (0:1) 11.06. 15:00 -
Šatov - Újezd 1:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Ždánice - Šardice 3:1 (2:0) 22.05. 16:30 -
Újezd - Blížkovice 2:2 (0:1) 15.05. 14:00 -
Ráječko B - Lelekovice 2:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
SK Uhřice - Kyjov 5:3 (2:1) 24.04. 16:00 -
Višňové - FK Znojmo 2:0 (0:0) 02.04. 15:30 -
Pohořelice - Střelice 6:0 (3:0) 26.03. 10:30 -
Kobeřice - Medlánky 2:3 (1:2) 19.03. 14:00 -
Hroznová Lhota - Šlapanice 2:3 (0:2) 31.10. 14:00 -
Dambořice - KEN Veselí 3:0 (1:0) 24.10. 15:00 -
Vilémovice - Ráječko B 10:1 (5:0) 23.10. 15:00 -
V.Němčice - Vnorovy 0:0 (0:0) 17.10. 15:00 -
Vilémovice - Vev. Bítýška 6:0 (3:0) 10.10. 15:30 -
Miroslav - Troubsko 1:1 (0:0) 09.10. 15:30 -
Charvátská - SK Uhřice 1:2 (0:0) 03.10. 10:30 -
Tvrdonice - Strážnice 1:4 (0:0) 26.09. 16:00 -
Kyjov - SK Uhřice 3:1 (2:0) 04.09. 16:30 -
Troubsko - Újezd 1:4 (1:0) 21.08. 17:00 -
Střelice - Pohořelice 1:3 (1:1) 08.08. 17:30 -
Kněždub - Přibice 1:5 (0:3) 04.10. 15:00 -
Přibice - Blatnice 3:2 (0:2) 26.09. 10:30 -
Dambořice - St. Poddvorov 1:0 (1:0) 20.09. 15:30