ŠMAUS Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mirošov - Raková B 6:3 (1:2) 13.04. 16:30 -
Vochov - Rapid B 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Smíchov - Roudná 1:2 (1:2) 11.11. 14:00 -
Plzeň-Letná - Černice B 3:5 (3:4) 04.11. 14:00 -
Ledce - Roudná 5:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Rapid B - Smíchov 7:1 (3:0) 22.10. 15:30 -
Vochov - Chotíkov B 4:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Černice B - Lhota B 3:4 (3:1) 24.09. 16:30 -
Roudná - Košutka B 1:2 (0:0) 09.09. 17:00 -
Touškov B - Druztová 3:1 (1:0) 14.05. 18:00 -
St. Plzenec - Lhota B 5:0 (2:0) 15.04. 15:00 -
Druztová - Malesice B 5:5 (2:2) 08.04. 16:30 -
St. Plzenec - Plzeň-Letná 4:1 (1:0) 12.11. 14:30 -
Smíchov - Malesice B 1:2 (1:0) 18.09. 16:00 -
Vochov - Lhota B 5:2 (4:1) 10.09. 17:00 -
Hradiště - Vochov 0:4 (0:2) 20.08. 18:00 -
VS Plzeň - Plzeň-Litice 3:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Hradiště - Lhota B 5:3 (3:3) 04.06. 17:00 -
Touškov B - Malesice B 8:1 (5:0) 22.05. 17:00 -
Roudná B - Malesice B 2:3 (0:1) 15.05. 17:00 -
VS Plzeň - Hradiště 2:5 (2:3) 14.05. 17:00 -
Rapid B - Hradiště 4:3 (3:0) 24.04. 17:00 -
St. Plzenec - Union Plzeň 0:2 (0:1) 16.04. 17:00 -
Zruč B - VS Plzeň 5:2 (1:1) 10.04. 16:30 -
Košutka B - Zruč B 2:3 (1:1) 17.10. 15:30 -
Roudná B - Slovan Plzeň B 5:2 (2:2) 09.10. 16:00 -
Roudná - Zruč B 3:4p. (2:2) 02.10. 16:00 -
Roudná B - Vochov 0:7 (0:3) 19.09. 16:30 -
Union Plzeň - Plzeň-Litice 6:1 (3:0) 04.09. 17:00 -
Ledce - Malesice B 2:3p. (1:2) 21.08. 17:00 -
Slovan Plzeň B - Malesice B 5:2 (4:1) 11.10. 15:00 -
Plzeň-Litice - Chrást 0:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Černice B - Roudná 0:4 (0:0) 04.10. 13:30 -
Plzeň-Letná - Zruč B 0:6 (0:2) 03.10. 15:00 -
Roudná - Druztová 2:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Chrást - VS Plzeň 6:2 (3:0) 19.09. 16:00 -
Zruč B - Košutka B 3:1 (1:1) 30.08. 17:00 -
Druztová - Lhota B 1:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Chrást - Druztová 4:1 (1:1) 22.08. 17:00 -
Hradiště - Lhota B 3:2p. (2:2) 09.11. 14:00 -
Černice B - Plzeň-Litice 2:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Druztová - Union Plzeň 5:2 (0:0) 02.11. 14:00 -
Druztová - Chrást 2:4 (2:1) 19.10. 15:30 -
Plzeň-Letná - VS Plzeň 0:2 (0:1) 12.10. 15:30 -
Hradiště - Zruč B 2:3p. (1:1) 21.09. 16:30 -
Roudná - Lhota B 0:10 (0:4) 14.09. 16:30 -
Chotíkov B - Plzeň-Letná 1:2p. (0:0) 08.09. 17:00 -
Rapid B - Košutka B 5:1 (1:0) 25.08. 17:00 -
Chrást - Zruč B 2:3 (0:1) 24.08. 17:00 -
Hradiště - Dýšina 1:4 (1:2) 15.06. 16:00