BICAN Viktor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
T.Kadaň - Žatec 3:0 (2:0) 24.03. 15:00 -
Neštěmice - Proboštov 3:4p. (1:2) 09.03. 10:15 -
Žatec - Neštěmice 1:5 (0:1) 11.11. 14:00 -
Šluknov - Spořice 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Louny B - Březno 4:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
Šluknov - Nové Sedlo 2:3p. (0:1) 21.10. 15:30 -
Oldřichov - Krupka 4:2 (1:2) 14.10. 10:30 -
Černovice - Vilémov 1:2 (1:1) 07.10. 10:30 -
Libouchec - Spořice 1:4 (1:2) 30.09. 16:00 -
T.Kadaň - Černovice 2:1p. (0:1) 03.09. 16:00 -
Chuderov - Hostovice 1:4 (0:0) 26.08. 10:45 -
Vilémov - Srbice 3:4p. (3:1) 19.08. 17:00 -
Žatec - Domoušice 2:4 (2:2) 12.08. 17:00 -
Krupka - Souš B 0:3 (0:2) 17.06. 10:30 -
Spořice - Bílina 4:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Ledvice - Ervěnice 6:1 (3:0) 20.05. 15:00 -
Střekov - Heřmanov 1:5 (0:2) 13.05. 10:15 -
Lovosice - Modlany 4:2 (2:2) 06.05. 14:30 -
Bohušovice - Roudnice B 5:0 (2:0) 15.04. 12:30 -
T.Kadaň - Krupka 0:1p. (0:0) 02.04. 15:00 -
Ervěnice - Dobroměřice 1:0p. (0:0) 26.03. 12:30 -
Nové Sedlo - Jun. Děčín 2:1 (1:0) 19.03. 15:00 -
Blažim - Novosedlice 7:0 (4:0) 26.11. 10:00 -
Roudnice - Ervěnice 6:0 (3:0) 20.11. 13:30 -
Lenešice - Málkov 2:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Křešice - Heřmanov 4:2 (3:0) 06.11. 14:00 -
Podbořany - Březno 1:0 (0:0) 21.05. 13:30 -
Jun. Děčín - Union Děčín 12:1 (6:1) 15.05. 16:00 -
Kopisty - Obrnice 2:0 (1:0) 01.05. 14:00 -
Chlumec - Bohušovice 4:5p. (2:2) 23.04. 13:30 -
Střekov - Proboštov 2:14 (2:5) 16.04. 17:00 -
Chlumec - Čes. Kopisty 2:5 (0:2) 09.04. 13:00 -
Březno - Nové Sedlo 0:6 (0:3) 02.04. 10:00 -
Unčín - Křešice 1:0 (1:0) 19.03. 11:30 -
Spořice - Libouchec 4:1 (0:0) 13.11. 14:00 -
Čes. Kopisty - Dobkovice 4:1 (0:0) 07.11. 14:00 -
Bohušovice - Chabařovice 7:1 (5:1) 06.11. 10:30 -
Strupčice - Duchcov 3:4 (1:1) 31.10. 14:30 -
Libouchec - Ledvice 4:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Dobroměřice - Šluknov 4:0 (1:0) 02.10. 13:30 -
Bohušovice - Chlumec 5:7 (4:4) 11.09. 13:30 -
Union Děčín - Svádov 3:2p. (0:1) 22.08. 17:00 -
Heřmanov - Svádov 5:1 (2:1) 08.08. 17:00 -
Nové Sedlo - Chlumčany 0:3 (0:1) 07.08. 10:30 -
Liběšice - Bílina 1:3 (1:2) 19.09. 13:30 -
Březno - Krásný Dvůr 2:0 (1:0) 22.08. 13:30 -
Krásný Dvůr - Březno 2:1 (0:1) 08.03. 14:30 -
Meziboří - Vroutek 3:1 (2:0) 24.11. 10:30 -
Bohušovice - Heřmanov 4:2 (1:2) 16.11. 10:00 -
Benešov - Jun. Děčín 0:3 (0:2) 09.11. 10:30