LOUBEK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hlavice - Václavice 5:1 (2:0) 18.09. 16:00 -
Machnín - Stráž n.N. B 7:7 (4:4) 11.09. 16:00 -
Doubí B - Frýdlant B 2:4 (1:3) 28.08. 17:00 -
JOKERS - Dolní Řasnice 2:2 (0:1) 05.06. 15:00 -
Kr. Studánka B - Machnín 2:2 (0:0) 28.05. 10:00 -
Višňová B - Dolní Řasnice 5:1 (1:0) 08.05. 17:00 -
Vratislavice B - Zdislava 5:0 (2:0) 01.05. 17:00 -
Višňová B - Rynoltice 6:2 (2:1) 24.04. 17:00 -
Zdislava - Doubí B 0:6 (0:2) 23.04. 10:30 -
B. Kostel B - Višňová B 1:2 (0:1) 17.04. 17:00 -
Rynoltice - Frýdlant B 6:2 (3:1) 17.04. 14:00 -
Dolní Řasnice - Nová Ves 2:3 (2:3) 16.04. 17:00 -
JOKERS - Višňová B 1:2 (0:2) 10.04. 16:30 -
Zdislava - Chotyně 1:6 (0:5) 09.04. 10:30 -
Osečná - Dětřichov 3:4 (2:3) 06.11. 14:00 -
Doubí B - Hlavice 9:5 (5:4) 31.10. 14:00 -
Nová Ves - Machnín 1:5 (0:2) 28.10. 14:00 -
Doubí B - Vesec B 6:3 (4:2) 17.10. 15:30 -
Zdislava - Václavice 1:10 (0:6) 16.10. 10:30 -
B. Kostel B - Rynoltice 3:1 (0:1) 19.09. 16:30 -
Dětřichov - Kr. Studánka B 2:2 (2:1) 12.09. 17:00 -
Rynoltice - Višňová B 0:3 (0:1) 12.09. 14:00 -
Machnín - B. Kostel B 1:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Jindřichovice - Hejnice B 0:4 (0:2) 22.08. 14:00 -
Vratislavice B - Český Dub 3:6 (3:2) 11.10. 16:00 -
Hlavice - Rozstání B 5:2 (2:0) 04.10. 16:00 -
Višňová B - Raspenava 5:3 (0:2) 20.09. 16:30 -
Kr. Studánka B - Mníšek 1:1 (1:0) 19.09. 10:30 -
Rynoltice - Frýdlant B 4:3 (2:1) 06.09. 14:00 -
Kunratice - Habartice 1:3 (1:0) 30.08. 15:00 -
Raspenava - Osečná 5:1 (2:1) 29.08. 10:00 -
Višňová B - Dětřichov 4:2 (3:0) 23.08. 17:00 -
Chotyně - Václavice 2:1 (2:1) 22.08. 15:00 -
Vesec B - Hlavice 4:3 (3:2) 27.10. 14:30 -
Osečná - Frýdlant B 9:7 (2:4) 26.10. 14:30 -
B. Kostel B - Dolní Řasnice 1:1 (0:1) 20.10. 15:30 -
Mníšek B - Kunratice 4:3 (3:3) 19.10. 15:30 -
Raspenava - Nové Město 4:2 (3:0) 12.10. 15:30 -
B. Kostel B - Osečná 5:2 (4:1) 06.10. 16:00 -
Bulovka - Bílý Potok 6:4 (3:3) 05.10. 16:00 -
Kr. Studánka B - Český Dub 3:6 (3:1) 28.09. 14:00 -
Nová Ves B - Vratislavice B 3:4 (2:3) 22.09. 14:00 -
Kunratice - Horní Řasnice 0:5 (0:3) 21.09. 16:30 -
Dolní Řasnice - Chotyně 3:2 (0:2) 14.09. 16:30 -
Český Dub - Zdislava 11:0 (7:0) 07.09. 15:00 -
Bulovka - Krásný Les 1:3 (0:2) 17.08. 17:00 -
Frýdlant C - Mníšek B 6:2 (4:1) 16.08. 18:00 -
Víska - JOKERS 5:0 (3:0) 15.06. 17:00 -
Hejnice - Horní Řasnice 6:1 (3:0) 02.06. 15:00 -
Machnín - Dolní Řasnice 1:0 (0:0) 24.03. 11:00