KADLČÁK Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Biskupice - Pozlovice 1:3 (0:1) 23.10. 14:00 -
Březůvky - Petrůvka 6:2 (5:1) 23.10. 10:15 -
Doubravy - Spytihněv 3:3 (3:0) 16.10. 14:30 -
Újezd - Hvozdná 1:1 (1:1) 09.10. 15:00 -
Rudimov - Bohuslavice 2:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Slopné - Vizovice 4:0 (3:0) 11.09. 16:00 -
Štípa - Poteč 14:2 (10:0) 04.09. 16:00 -
Tečovice B - Napajedla B 2:2 (1:0) 28.08. 16:30 -
Jasenná - Návojná 0:2 (0:2) 21.08. 16:30 -
Velký Ořechov - Malenovice 3:2 (0:2) 05.06. 17:00 -
Lužkovice - Lhota 0:1 (0:1) 29.05. 17:00 -
Lhota - Chropyně 4:2 (2:1) 22.05. 16:30 -
Topolná - Vlčnov 0:2 (0:2) 15.05. 16:30 -
Slavičín B - Lidečko 1:1 (1:1) 15.05. 10:15 -
Uh. Ostroh - Velký Ořechov 2:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Holešov B - Lhota 2:4 (2:2) 01.05. 10:15 -
Topolná - Zborovice 2:2 (0:1) 17.04. 16:00 -
Uh. Ostroh - Staré Město 1:1 (1:1) 03.04. 15:30 -
Březnice - Admira zrušen -
Brumov B - Krhová 1:4 (0:2) 24.10. 10:00 -
Březnice - Louky 2:0 (2:0) 03.10. 15:00 -
Topolná - Velký Ořechov 0:0 (0:0) 19.09. 15:30 -
Chropyně - Veselá 1:0 (1:0) 12.09. 15:30 -
Zborovice - O.N.Ves 3:2 (1:1) 11.09. 14:00 -
Holešov B - Chropyně 5:0 (3:0) 05.09. 10:15 -
Jankovice - Uh. Ostroh 4:2 (2:0) 29.08. 16:00 -
Brumov B - Jablůnka 1:2 (1:1) 29.08. 10:00 -
Chropyně - Slavkov 7:0 (2:0) 15.08. 16:30 -
Halenkov - Brumov B 2:1 (0:1) 08.08. 17:00 -
Tečovice - Veselá 3:4 (2:2) 08.08. 10:15 -
O.N.Ves - Ořechov 1:0 (0:0) 03.10. 15:00 -
Jablůnka - Ratiboř 1:5 (0:2) 26.09. 15:30 -
Ořechov - Tlumačov 5:2 (2:1) 13.09. 16:00 -
Holešov B - Březnice 4:0 (3:0) 06.09. 10:15 -
Březnice - Kostelec 2:3 (1:2) 29.08. 16:30 -
Louky - Tečovice 1:0 (0:0) 22.08. 16:30 -
Ratiboř - Brumov B 1:3 (0:2) 15.08. 17:00 -
Mysločovice - Návojná 1:3 (0:2) 03.11. 13:30 -
Drnovice - Dolní Lhota 1:3 (1:0) 02.11. 13:30 -
Biskupice - Šanov 7:0 (5:0) 27.10. 14:00 -
Provodov - Fryšták B 0:6 (0:4) 20.10. 14:30 -
Sehradice - Velký Ořechov 3:2 (2:0) 19.10. 10:00 -
Březová - Vizovice 2:4 (2:2) 13.10. 15:00 -
H.Lhota - Dobrkovice 1:2 (1:1) 12.10. 15:00 -
Jasenná - Slopné 1:4 (1:2) 06.10. 15:00 -
Rudimov - Petrůvka 6:1 (4:1) 29.09. 15:00 -
Poteč - Mladcová B 1:6 (1:3) 22.09. 15:30 -
Lípa - Tečovice B 0:2 (0:0) 22.09. 10:00 -
Velký Ořechov - Újezd 1:5 (0:2) 15.09. 16:00 -
Drnovice - Vysoké Pole 4:5p. (1:1) 14.09. 16:00