ADLER Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Svatobořice - V. Bílovice 2:1 (0:1) 17.03. 15:00 -
Svatobořice - Šardice 1:7 (0:6) 04.11. 14:00 -
Jevišovice - FK Znojmo 1:4 (0:3) 29.10. 14:00 -
Cetkovice - Babice 3:1 (3:1) 08.10. 15:30 -
V.Němčice - Kostice 3:0 (1:0) 24.09. 16:00 -
Ořechov - Novosedly 2:1 (2:0) 09.09. 16:30 -
Blansko B - Medlánky 3:1 (3:0) 27.08. 10:15 -
Šardice - Ždánice 5:0 (0:0) 13.08. 17:30 -
Kunštát B - Podolí 1:0 (1:0) 10.06. 17:30 -
Strážnice - SK Uhřice 1:2 (0:1) 28.05. 16:30 -
Újezd - Božice 3:3 (1:0) 14.05. 10:00 -
Podolí - Čebín 7:2 (5:0) 06.05. 17:00 -
Ždánice - V.Němčice 3:3 (3:2) 23.04. 16:30 -
SK Uhřice - St. Poddvorov 3:1 (2:1) 08.04. 16:00 -
Šatov - Novosedly 2:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Rosice B - Miroslav 4:1 (2:0) 19.03. 15:00 -
Moravská - Svatobořice 0:2 (0:2) 23.10. 15:00 -
Miroslav - Troubsko 1:5 (1:4) 08.10. 10:15 -
Jevišovice - Šatov 0:3 (0:2) 01.10. 15:30 -
Újezd B - Podolí B zrušen -
Újezd - Rosice B 1:4 (0:3) 25.09. 13:00 -
Podolí - Medlánky 3:5 (1:1) 17.09. 16:00 -
Svatobořice - Kyjov 3:1 (1:0) 04.09. 16:30 -
Strážnice - V.Němčice 2:4 (2:1) 21.08. 16:30 -
Kunštát B - Svratka B 1:0 (0:0) 20.08. 17:00 -
Vev. Bítýška - Babice 2:0 (1:0) 13.08. 16:30 -
Čebín - Lipovec 3:2 (2:0) 11.06. 16:30 -
Vev. Bítýška - Vilémovice 2:4 (0:2) 28.05. 16:30 -
Babice - Rájec-Jestřebí 2:3 (0:1) 15.05. 16:30 -
Soběšice - Kunštát 2:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Svatobořice - Vnorovy 0:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
Boskovice B - Vev. Bítýška 2:2 (0:1) 10.04. 15:30 -
Újezd B - RAFK B 2:3 (2:1) 27.03. 15:00 -
Svratka B - Miroslav 1:4 (1:2) 26.03. 13:00 -
SK Uhřice - Ždánice 2:1 (0:0) 20.03. 14:00 -
Újezd - Miroslav 4:2 (2:1) 31.10. 12:00 -
Čebín - Vysočany 3:3 (1:0) 30.10. 14:00 -
Podolí - Vev. Bítýška 1:4 (0:2) 16.10. 15:00 -
Lipovec - Ráječko B 4:3 (3:0) 09.10. 13:15 -
Vev. Bítýška - Vysočany 2:6 (1:3) 03.10. 15:30 -
Svratka B - Blížkovice 2:1 (2:1) 02.10. 12:30 -
SK Uhřice - V.Němčice 1:2 (1:2) 26.09. 16:00 -
Vev. Bítýška - Rájec-Jestřebí 1:4 (0:1) 19.09. 16:00 -
Kunštát B - Olomučany 6:0 (3:0) 12.09. 14:00 -
Kohoutovice B - MCV 7:4 (2:1) 11.09. 13:30 -
Střelice - Přímětice 5:1 (1:0) 05.09. 16:30 -
Čebín - Ráječko B 1:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Kyjov - Tvrdonice 3:1 (2:1) 21.08. 17:00 -
Střelice - Svratka B 1:1 (0:0) 04.10. 15:00 -
Boskovice B - Vysočany 5:3 (3:2) 20.09. 15:30