GODFRYD Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krnov - Val. Meziříčí 1:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Bohumín - Opava B 1:0 (0:0) 10.03. 14:30 -
Šumperk - Bohumín 1:2 (0:1) 05.11. 14:00 -
Zlín B - Slovácko B 0:1 (0:1) 22.10. 10:30 -
Polanka - Opava B 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Vsetín - Nové Sady 3:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Nový Jičín - Přerov 0:1 (0:1) 25.08. 16:30 -
Jeseník - MFK Bruntál 1:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Holešov - Slavičín 2:0 (0:0) 27.05. 17:00 -
Bohumín - Rýmařov 4:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Všechovice - Skaštice 0:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
MFK Bruntál - Břidličná 0:3 (0:1) 02.04. 15:30 -
1. HFK - Šternberk 0:1 (0:0) 18.03. 10:15 -
Frenštát - Polanka 1:2 (0:2) 05.11. 14:00 -
Nové Sady - 1. HFK 5:1 (2:0) 28.10. 13:00 -
Nový Jičín - MFK Bruntál 4:1 (2:0) 08.10. 10:15 -
Bílovec - Krnov 6:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
MFK Bruntál - Bohumín 1:2 (1:2) 28.08. 16:30 -
Svinov - Šilheřovice 3:2 (3:1) 13.08. 15:30 -
Opava B - Havířov 5:3 (5:1) 06.08. 10:15 -
Heřmanice - Nový Jičín 1:3 (0:0) 11.06. 17:00 -
Český Těšín - Krnov 1:3 (1:1) 28.05. 17:00 -
Brušperk - Háj 0:0 (0:0) 21.05. 16:30 -
Dolní Datyně - Oldřišov 2:0 (0:0) 07.05. 16:30 -
Petrovice - Brušperk 1:1 (1:1) 30.04. 16:30 -
Vlčovice - Tichá 3:1 (1:0) 23.04. 16:00 -
Albrechtice - Budišov 3:2 (1:1) 10.04. 14:00 -
Břidličná - Kobeřice 4:2 (1:0) 09.04. 16:00 -
Český Těšín - Jakubčovice 0:1 (0:1) 17.11. 13:00 -
Slavkov - Kr. Loučky 9:1 (4:0) 17.10. 14:30 -
Dolní Datyně - Hlubina 5:3 (3:1) 09.10. 15:00 -
Petrovice - Jakubčovice 0:0 (0:0) 18.09. 15:30 -
Velké Hoštice - Slavkov 0:1 (0:0) 12.09. 10:00 -
Hlubina - Fulnek zrušen -
Orlová - Libhošť 3:1 (1:1) 26.09. 16:00 -
Brušperk - Háj 4:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Dobrá 6:2 (3:1) 06.09. 16:30 -
Tísek - Vlčovice 3:2 (1:1) 16.08. 17:00 -
Ludgeřovice - Slovan 4:1 (2:1) 02.11. 14:00 -
Věřňovice - Záblatí 1:6 (0:3) 27.10. 14:00 -
Fryčovice - Kozlovice 1:2 (0:2) 19.10. 14:00 -
Věřňovice - Staříč 2:2 (0:0) 29.09. 15:30 -
Slavkov - Hradec 3:2 (1:1) 15.09. 16:00 -
St. Město F-M - Orlová 2:2 (0:1) 31.08. 16:30 -
Záblatí - Oldřichovice 2:0 (1:0) 17.08. 17:00 -
Šenov B - Klimkovice B 6:2 (2:1) 02.06. 17:00 -
Dolní Lhota - Michálkovice 9:1 (3:1) 01.06. 17:00 -
Loučka - Mikulůvka 4:3 (2:0) 19.05. 16:30 -
Třebovice - Polanka B 7:3 (2:0) 18.05. 17:00 -
Slovan B - Hrabůvka 6:3 (4:1) 28.04. 16:30