KRAČMER Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
K. Vary B - Král. Poříčí 7:0 (3:0) 21.04. 10:00 -
Lhota B - Černice B 5:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Ostrov - Újezd 2:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Chomutov - Nespeky 2:0 (1:0) 09.03. 10:15 -
Ledce - Hradiště 5:1 (3:0) 11.11. 14:00 -
Lhota B - Plzeň-Litice 8:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Ledce - Plzeň-Letná 7:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Lhota B - Slovan Plzeň B 2:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Plzeň-Litice - Rapid B 1:7 (1:2) 16.09. 16:30 -
Ledce - Union Plzeň 7:3 (3:1) 02.09. 17:00 -
Plzeň-Litice - Slovan Plzeň B 2:4 (0:2) 19.08. 18:00 -
Košutka B - Lhota B 4:3 (2:2) 10.06. 15:00 -
Plzeň-Letná - Roudná 4:0 (2:0) 28.05. 18:00 -
Rapid B - Ledce 2:3 (1:3) 14.05. 18:00 -
Lhota B - Plzeň-Letná 5:0 (1:0) 08.05. 17:00 -
Hv. Cheb B - Žlutice 4:3 (1:0) 30.04. 17:00 -
M. Lázně - Tři Sekery 2:5 (1:3) 30.04. 14:00 -
Vintířov - Hroznětín 2:3 (1:3) 29.04. 17:00 -
Loket - Cheb 3:2 (2:2) 16.04. 15:00 -
Lipová - Rychnov 3:1 (1:1) 16.04. 10:30 -
Lhota B - Vochov 2:3 (2:0) 10.04. 16:30 -
Toužim - K. Vary B 3:4 (0:4) 02.04. 16:30 -
Nová Role - Lok. KV 1:5 (0:1) 01.04. 16:30 -
Ledce - Chotíkov B 2:0 (1:0) 18.03. 15:00 -
Černice B - Rapid B 2:2 (2:1) 13.11. 12:30 -
Nová Role - KV-Dvory 1:3 (1:2) 12.11. 14:00 -
Lhota B - Plzeň-Litice 1:5 (0:4) 30.10. 14:00 -
Chodov - Ostrov 1:5 (1:2) 29.10. 14:30 -
Rychnov - Hranice 1:5 (0:4) 29.10. 11:00 -
Košutka B - St. Plzenec 1:4 (0:1) 23.10. 15:30 -
Malesice B - Druztová 4:2 (0:0) 23.10. 12:30 -
Vintířov - Nové Sedlo 4:2 (3:1) 22.10. 15:00 -
Hroznětín - KV-Dvory 2:6 (1:2) 15.10. 15:30 -
Cheb - Mar. Lázně B 0:7 (0:2) 15.10. 10:00 -
Ledce - Lhota B 6:2 (5:1) 28.09. 16:00 -
Lhota B - Roudná 5:1 (3:1) 04.09. 14:00 -
Mar. Lázně B - Loket 4:1 (0:0) 03.09. 14:00 -
Cheb - Skalná 1:6 (1:2) 03.09. 10:00 -
Lhota B - VS Plzeň 5:1 (4:1) 24.08. 18:00 -
Union Plzeň - St. Plzenec 0:6 (0:3) 21.08. 18:00 -
St. Plzenec B - Malesice B 3:2 (0:1) 19.08. 18:00 -
Malesice B - VS Plzeň 3:7 (1:3) 25.06. 17:00 -
Lipová - Křižovatka 8:0 (1:0) 12.06. 10:30 -
Lomnice - Chodov 1:4 (1:0) 11.06. 15:00 -
Lhota B - Plzeň-Letná 2:3 (1:1) 29.05. 16:00 -
Březová B - Loket 4:0 (3:0) 22.05. 10:30 -
Hradiště - Chotíkov B 8:3 (4:1) 21.05. 17:00 -
Chotíkov B - Košutka B 1:4 (0:1) 01.05. 17:00 -
Nové Sedlo - Hroznětín 1:1 (0:0) 30.04. 14:00 -
Cheb - Žlutice 2:5 (0:2) 29.04. 18:00