STRADA Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Třebenice - Velemín 2:0 (0:0) 06.04. 13:00 -
Braňany - Hostomice 0:1p. (0:0) 30.03. 14:00 -
SK Dubí - Polerady 3:11 (2:8) 09.03. 13:30 -
Duchcov B - Suché 4:3p. (1:1) 12.11. 14:00 -
Kostomlaty - Předonín 3:0 (1:0) 11.11. 11:00 -
H. Jiřetín B - Oldřichov B 5:1 (2:1) 15.10. 16:00 -
Baník Louka - Zabrušany 0:1p. (0:0) 14.10. 15:00 -
Sobědruhy - Polerady 0:2 (0:0) 07.10. 16:00 -
Kopisty - Ohníč 6:2 (3:1) 30.09. 15:00 -
Trnovany B - SK Dubí 2:1 (2:1) 28.09. 13:30 -
Ohníč B - Duchcov B 0:4 (0:3) 24.09. 11:00 -
Košťany - Kladruby 2:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Dubí - Rtyně 3:2p. (0:0) 22.04. 17:00 -
H. Jiřetín B - Košťany 3:1 (1:0) 16.04. 16:30 -
Kladruby - Trnovany 4:7 (0:1) 25.03. 14:00 -
Hostomice - Hrobčice 0:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Dubí - Hrob 1:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Hostomice - Bečov 1:13 (1:9) 01.10. 16:00 -
Trnovany - SK Dubí 2:1 (0:0) 28.09. 16:00 -
Hrob - Soběchleby 1:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Ohníč B - Kostomlaty 2:4 (1:3) 04.09. 11:00 -
Košťany - Rtyně 2:0 (1:0) 11.06. 17:30 -
Duchcov B - Modlany B 7:1 (5:0) 04.06. 15:00 -
Rtyně - Kladruby 5:1 (1:0) 30.04. 17:30 -
Háj - Trnovany 0:7 (0:1) 24.04. 10:30 -
Duchcov B - Háj 2:0 (2:0) 02.04. 17:00 -
Zabrušany - Havraň zrušen -
Litvínov - Proboštov B 3:2p. (1:1) 26.03. 15:00 -
Zabrušany - Kostomlaty 2:1 (2:1) 13.11. 14:00 -
Zabrušany - Trnovany 0:1 (0:1) 30.10. 15:00 -
Lahošť - SK Dubí zrušen -
Zabrušany - Ohníč B 1:4 (0:2) 16.10. 15:00 -
Litvínov - Hrobčice 11:1 (5:0) 02.10. 16:00 -
Košťany - Lahošť zrušen -
Litvínov - Lahošť zrušen -
Sobědruhy - Kladruby 9:1 (6:1) 11.09. 17:00 -
Oldřichov B - Hrob 5:1 (2:1) 05.09. 15:00 -
Rtyně - H. Jiřetín B 0:3 (0:1) 28.08. 17:30 -
Litvínov - Rtyně 6:0 (6:0) 21.08. 17:00 -
Lahošť - Rtyně 1:2 (1:1) 10.10. 14:00 -
Litvínov - Košťany 7:1 (2:1) 03.10. 16:00 -
Zabrušany - Suché 3:1 (1:1) 19.09. 15:00 -
Háj - Suché 3:1 (2:0) 22.08. 10:30 -
Lom - H. Jiřetín B 0:1p. (0:0) 23.11. 13:30 -
Kladruby - SK Dubí 2:4 (1:2) 16.11. 10:30 -
Lom - Polerady 2:1 (2:1) 19.10. 15:30 -
Havraň - Bílina B 1:9 (1:6) 13.10. 16:00 -
Litvínov - Braňany 3:2 (1:1) 21.09. 16:30 -
Lom - Hrobčice 4:2 (1:0) 14.09. 17:00 -
Lahošť - Oldřichov B 3:2 (1:1) 31.08. 11:00