HAVLÍČEK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dolní Žandov - Březová 5:3 (3:1) 13.04. 16:30 -
Teplá - Kolová 5:2 (1:2) 13.04. 13:30 -
Kolová - Nová Role 0:4 (0:1) 24.03. 12:00 -
Březová - Plesná 7:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Chyše - H. Slavkov 3:8 (1:2) 04.11. 10:30 -
Nová Role - Tři Sekery 4:3 (3:0) 28.10. 10:30 -
Kynšperk - Kolová 4:1 (1:1) 21.10. 10:30 -
Březová - Chyše 1:2 (1:1) 14.10. 16:00 -
Nová Role - Dolní Žandov 1:3 (0:1) 14.10. 10:30 -
Chyše - Lipová 1:1 (1:0) 07.10. 10:30 -
Pila - Mar. Lázně B 1:3 (1:2) 12.11. 14:00 -
Kynšperk - Bukovany 3:1 (0:0) 22.10. 10:30 -
Dolní Žandov - Král. Poříčí B 3:3 (0:2) 01.10. 13:00 -
Kolová - Plesná 6:2 (4:1) 18.09. 10:30 -
Kynšperk - Král. Poříčí B 1:2 (1:1) 17.09. 10:30 -
Svatava - Rychnov 1:1 (1:1) 11.09. 14:00 -
Březová - Sedlec 2:1 (1:1) 10.09. 14:00 -
Chyše - Ostrov B 1:3 (0:2) 03.09. 17:00 -
Hranice - Plesná 5:1 (2:1) 18.06. 14:00 -
Bukovany - Lipová 4:2 (2:2) 18.06. 10:30 -
Dolní Žandov - Hranice 2:2 (0:0) 11.06. 14:00 -
Křižovatka - Hazlov 3:2 (3:1) 05.06. 10:30 -
Mar. Lázně B - Rychnov 3:1 (2:1) 04.06. 14:00 -
Kynšperk - Ostrov B 0:2 (0:1) 04.06. 10:30 -
Bukovany - Křižovatka 4:0 (0:0) 29.05. 15:00 -
Plesná - Aš 3:4 (1:1) 28.05. 14:00 -
Hrušovany - Ervěnice B 4:3 (3:3) 07.05. 17:00 -
Sp. Radonice - Jeseň 7:1 (4:1) 01.05. 15:00 -
Rašovice - Perštejn B 4:1 (2:0) 30.04. 17:00 -
Vilémov - Sp. Radonice 8:4 (1:0) 23.04. 17:00 -
Otvice - Ervěnice B 4:3p. (3:1) 16.04. 17:00 -
Vejprty - Kovářská 1:2 (1:1) 15.04. 17:00 -
Spořice B - Černovice B 6:2 (3:1) 10.04. 16:30 -
Kadaň - Perštejn B 5:1 (3:0) 09.04. 16:30 -
Bř. Chomutov - LoKo 8:0 (4:0) 02.04. 16:30 -
Vilémov - Vejprty 0:1 (0:0) 13.11. 14:00 -
Vrskmaň - LoKo 2:7 (2:5) 07.11. 14:00 -
Sp. Radonice - Perštejn B 6:4 (3:1) 31.10. 14:30 -
LoKo - Černovice B 3:2 (1:0) 30.10. 14:30 -
Ervěnice B - Hrušovany 8:3 (5:1) 24.10. 15:30 -
LoKo - Droužkovice 2:1 (1:1) 23.10. 15:30 -
Vejprty - Libědice 3:0 (0:0) 16.10. 16:00 -
Vilémov - Libědice 6:0 (1:0) 02.10. 16:30 -
Vrskmaň - Droužkovice 2:1 (1:0) 26.09. 16:30 -
Bř. Chomutov - Ervěnice B 6:4 (3:2) 25.09. 16:30 -
Sp. Radonice - Rašovice 0:5 (0:2) 19.09. 15:00 -
Kovářská - Vilémov 2:3p. (2:1) 12.09. 17:00 -
Bř. Chomutov - Otvice 3:4 (1:2) 11.09. 17:00 -
Jeseň - Vejprty 0:13 (0:4) 05.09. 17:00 -
Bř. Chomutov - Spořice B 5:1 (1:1) 11.10. 13:00