TUREK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Admira B - Slaný 0:1 (0:1) 10.09. 14:00 -
Jičín - Jaroměř 3:0 (1:0) 19.08. 14:00 -
Slavia HK B - Stěžery 5:0 (1:0) 04.08. 18:00 -
Slavia HK - Kostelec 9:1 (5:1) 17.06. 17:00 -
V.Dobrá - N. Strašecí 5:0 (2:0) 13.05. 17:00 -
Solnice - Č. Kostelec 4:0 (0:0) 07.05. 14:00 -
Libčany - Č. Kostelec 2:1p. (1:0) 22.04. 17:00 -
Vysoká - Hořice 1:2 (0:1) 08.04. 10:15 -
Libčany - Slavia HK 1:2p. (0:0) 25.03. 15:00 -
Kostelec - Týniště 0:5 (0:1) 05.11. 14:00 -
Jičín - Hořice 3:0 (0:0) 22.10. 12:00 -
Miletín - Broumov 3:0 (2:0) 19.10. 18:00 -
Rychnov - Vysoká 3:0 (1:0) 09.10. 12:30 -
Č. Kostelec - Libčany 3:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Č. Skalice - Stěžery 4:0 (3:0) 21.08. 17:00 -
Police - Vysoká 2:1 (0:0) 14.08. 17:00 -
Třebeš - Rychnov 2:3 (2:3) 03.06. 17:30 -
Libčany - Hořice 1:4 (0:1) 20.05. 18:00 -
Cidlina - Jičín 5:0 (4:0) 08.05. 17:00 -
Dobruška - Černilov 1:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Týniště - Bělohrad 1:0 (0:0) 17.04. 17:00 -
Solnice - Nepolisy 5:1 (4:1) 10.04. 16:30 -
Police - Jičín 3:0 (1:0) 03.04. 16:30 -
Vysoká - Dobruška 1:4 (0:0) 19.03. 15:00 -
Sobotka - Roudnice 5:2 (3:2) 06.11. 13:30 -
Č. Kostelec - Černilov 5:1 (2:1) 31.10. 14:00 -
Javornice - Stěžery 0:2 (0:1) 23.10. 14:30 -
Nový HK - Sobotka 2:1 (1:0) 16.10. 14:30 -
Třebeš - Chlumec B 2:1p. (0:1) 03.10. 15:00 -
Semily - Pěnčín 1:6 (1:1) 11.09. 17:00 -
Náchod B - V.Poříčí zrušen -
LOKO Č. Lípa - Pěnčín 1:4 (0:2) 14.08. 17:00 -
Broumov - Týniště 1:2p. (1:1) 01.08. 17:30 -
Roudnice - Nové Město 1:0 (0:0) 11.10. 15:00 -
Broumov - Sobotka 1:2p. (1:0) 27.09. 15:30 -
Nové Město - Nepolisy 3:4p. (1:1) 06.09. 17:00 -
Hostinné - Hajnice 6:1 (1:0) 29.08. 17:00 -
Opočno - Kosičky 3:2p. (0:0) 23.08. 17:00 -
Javornice - Malšovice 5:3 (1:1) 16.08. 17:00 -
Č. Meziříčí - Přepychy 1:3 (0:1) 15.08. 17:00 -
Bohuslavice - Kalná B 2:1 (1:0) 10.11. 14:00 -
Třebeš B - Předměřice 3:0 (1:0) 13.10. 15:30 -
D. Králové B - Miletín 1:3 (0:2) 29.09. 10:15 -
Železnice - Kopidlno 3:1 (3:0) 15.09. 17:00 -
Třebeš B - Nový HK 4:3 (3:0) 01.09. 17:00 -
Slavia HK B - Č. Meziříčí 1:3 (0:2) 17.08. 10:15 -
Přepychy - Nový HK 0:2 (0:0) 11.08. 17:00 -
Železnice - Nepolisy 2:3p. (1:0) 16.06. 17:00 -
Javornice - Č. Meziříčí 1:5 (1:2) 02.06. 17:00 -
Třebechovice - Malšovice 2:0 (1:0) 19.05. 17:00