Budovič Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Znojmo - Rosice 2:0 (1:0) 17.03. 14:00 -
Zlín B - Hranice 4:0 (2:0) 10.03. 10:30 -
Maraton - St. Říše 1:1 (0:1) 05.11. 14:00 -
Ostrava B - Zlínsko 0:1 (0:1) 29.10. 10:15 -
Ždírec - Žďár 1:3 (0:3) 15.10. 15:00 -
Líšeň B - Nové Město 4:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Znojmo - Hranice 3:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Zlín B - Třinec 2:2 (1:2) 08.09. 15:00 -
Strání - Vsetín 3:1 (0:1) 03.09. 16:00 -
Blansko - Hlučín 1:3 (1:1) 18.08. 17:30 -
Tasovice - Líšeň B 1:3 (1:2) 06.08. 17:00 -
AFC - Speřice 3:0 (2:0) 03.06. 15:30 -
Nové Sady - Holešov 3:2 (1:2) 20.05. 17:00 -
Slavičín - Šternberk 2:1 (1:0) 07.05. 10:15 -
Start - Bohunice 2:0 (1:0) 19.04. 17:30 -
Nový Jičín - Krnov 2:1 (0:0) 01.04. 10:15 -
Bzenec - Všechovice 5:2 (2:2) 18.03. 15:00 -
Bystřice - Žďár 2:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
Kozlovice - Vsetín 3:0 (1:0) 16.10. 14:30 -
Bystrc - Ivančice 0:1 (0:1) 08.10. 15:30 -
Všechovice - 1. HFK 2:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Bohunice - Žďár 0:0 (0:0) 17.09. 10:15 -
Vel. Bíteš - Ždírec 1:3 (1:2) 26.08. 17:30 -
Brno B - Všechovice 6:2 (4:1) 14.08. 10:15 -
Hranice - Šumperk 3:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Strání - Šumperk 1:3 (1:2) 14.05. 16:30 -
Vsetín - Slavičín 1:1 (0:1) 30.04. 14:00 -
Ráječko - Krumvíř 2:1 (1:1) 31.10. 14:00 -
V. Pavlovice - Vyškov B 1:2 (0:0) 30.10. 14:00 -
Ivančice - Mutěnice 2:2 (1:1) 28.10. 15:00 -
V. Pavlovice - Veselí 3:5 (1:2) 17.10. 10:30 -
Bosonohy - Ráječko 2:5 (0:3) 13.10. 18:30 -
Žebětín - Kunštát 0:4 (0:0) 09.10. 15:30 -
Višňové - Únanov 0:0 (0:0) 03.10. 15:30 -
Krumvíř - Mutěnice 2:0 (1:0) 02.10. 15:30 -
Tuřany B - S.Lískovec 4:1 (3:1) 19.09. 16:00 -
Blížkovice - FK Znojmo 3:2 (1:2) 12.09. 16:30 -
Krumvíř - Bohunice 0:1 (0:0) 04.09. 16:30 -
Kuřim - Ivančice 2:1 (1:0) 21.08. 10:15 -
Mutěnice - Bohunice 0:3 (0:2) 07.08. 17:30 -
Mutěnice - MS Brno 3:2 (1:0) 10.10. 15:00 -
Zbraslav - Rajhradice 1:4 (1:2) 04.10. 15:00 -
Líšeň B - Svratka 5:1 (3:0) 13.09. 10:30 -
Boskovice - Mutěnice 1:0 (0:0) 29.08. 16:30 -
Bohunice - Bosonohy 2:0 (1:0) 14.08. 18:00 -
Medlánky - Vilémovice 2:7 (1:3) 08.08. 16:30 -
Ráječko - Boskovice 0:5 (0:4) 12.10. 15:00 -
Kněždub - Blatnice 2:4 (1:2) 06.10. 15:00 -
Žebětín - Želešice 0:4 (0:1) 05.10. 15:00 -
Únanov - Přímětice 2:3 (1:1) 29.09. 15:30