FIRBACHER Filip
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nechanice - Chlumec C 0:2 (0:1) 17.06. 14:00 -
Myštěves - Starý Bydžov 1:4 (0:3) 10.06. 17:00 -
Stěžery B - Malšova Lhota B 2:1 (2:0) 04.06. 17:00 -
Smiřice - Nechanice 0:1 (0:1) 03.06. 17:00 -
Nechanice - Roudnice B 3:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Lhota - Libřice 5:3 (4:0) 20.05. 17:00 -
Lokomotiva B - Malšova Lhota B 1:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Vysoká B - Lovčice 4:3 (2:2) 08.05. 14:00 -
Dohalice - Nechanice 1:4 (1:2) 07.05. 17:00 -
Starý Bydžov - Nové Město 4:1 (3:0) 06.05. 17:00 -
Nový HK B - Ohnišťany 6:1 (4:0) 30.04. 14:00 -
Libřice - Nechanice 4:4 (4:1) 26.04. 18:00 -
Dohalice - Nový HK B 1:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Roudnice B - Prasek 3:1 (1:0) 09.04. 16:30 -
Červeněves - Lhota 1:2 (0:1) 08.04. 16:30 -
Prasek - Dohalice 3:2 (3:2) 12.11. 13:30 -
Dohalice - Prasek 1:3 (0:1) 06.11. 14:00 -
Převýšov - Nepolisy B 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Kunčice B - Převýšov 6:2 (3:1) 23.10. 15:00 -
Kunčice B - Starý Bydžov 4:6 (3:3) 09.10. 15:30 -
Syrovátka - Klamoš 2:6 (1:5) 08.10. 15:30 -
Libřice - Smiřice 3:2 (1:1) 24.09. 16:30 -
Myštěves - Skřivany B 1:5 (1:1) 17.09. 16:30 -
Převýšov - Starý Bydžov 2:2 (0:0) 10.09. 16:00 -
Roudnice B - Lhota 0:1 (0:0) 04.09. 17:00 -
Myštěves - Klamoš 2:5 (1:1) 03.09. 17:30 -
Libřice - Dohalice 0:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Dohalice B - Dobřenice 1:3 (0:2) 14.08. 17:00 -
Lhota - Dohalice 1:2 (1:0) 13.08. 17:00 -
Libřice - Prasek 1:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Dobřenice - Syrovátka 3:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Nepolisy B - Kratonohy 1:3 (1:1) 24.04. 17:00 -
Převýšov - Kratonohy 3:3 (0:3) 10.04. 14:00 -
Roudnice B - Prasek 6:1 (2:0) 03.04. 16:30 -
Sendražice - Cerekvice 4:3 (2:1) 02.04. 16:30 -
Červeněves - Lhota 3:2 (2:1) 06.11. 14:00 -
Nechanice - Kratonohy 6:1 (3:1) 30.10. 14:00 -
Lhota - Cidlina B 1:5 (0:3) 10.10. 16:00 -
Cidlina B - Dohalice 3:2 (1:1) 02.10. 16:00 -
Chlumec C - Boharyně 10:1 (6:0) 26.09. 14:00 -
Vysoká B - Lhota 2:1 (0:0) 19.09. 16:30 -
Lokomotiva B - Nový HK B 3:3 (2:2) 12.09. 17:00 -
Starý Bydžov - Syrovátka 3:1 (3:0) 11.09. 17:00 -
Roudnice B - Lhota 4:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Lokomotiva B - Libřice 1:3 (1:1) 28.10. 14:30 -
Roudnice B - Lovčice 3:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Kunčice B - Libřice 2:2 (1:2) 30.09. 16:30 -
Roudnice B - Třebeš B 4:1 (1:0) 16.09. 17:00 -
Kosičky B - Kunčice B 5:3 (3:1) 09.09. 17:00 -
Dohalice - Třebeš B 1:3 (0:2) 02.09. 17:00