ANTONÍČEK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hvězda Libavá - Petrovice 1:2 (1:1) 21.10. 14:30 -
Moravská Huzová - Lutín 5:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Horka - Střelice 3:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
TJ Střeň - Sokol Jívová 2:1p. (1:1) 24.09. 15:00 -
Slavonín B - Hvězda Libavá 6:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Hvězda Libavá - Nemilany 1:4 (1:2) 26.08. 15:00 -
Sokol Jívová - Moravská Huzová 3:1 (1:0) 13.08. 15:00 -
Slatinice B - TJ Mladějovice 3:2 (2:1) 12.08. 17:00 -
SFK Nedvězí - Velký Újezd 5:4p. (1:2) 05.08. 16:00 -
SK Králová - Sokol Hnojice 0:1 (0:1) 10.06. 14:45 -
TJ Mladějovice - Moravská Huzová 3:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Dlouhá Loučka - Sokol Jívová 8:1 (2:0) 27.05. 16:00 -
Slatinice B - Petrovice 3:1 (2:0) 13.05. 16:30 -
Hodolany - FC Jiříkov 2:1 (1:0) 29.04. 16:00 -
SK Sokol Těšetice - Příkazy B 3:2 (1:1) 22.04. 16:00 -
Bohuňovice B - Horka 0:3 (0:2) 30.10. 14:30 -
Červenka - Sokol Pňovice 1:2p. (1:0) 08.10. 15:00 -
Lutín - FC Jiříkov 5:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Hodolany - Moravská Huzová 7:4 (3:1) 02.10. 15:00 -
Petrovice - Slatinice B 3:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Příkazy B - SK Sokol Těšetice 2:1 (1:0) 11.09. 16:00 -
Přáslavice - SK Grygov 3:1 (1:1) 03.09. 16:00 -
Hodolany - Lutín 1:2 (1:0) 28.08. 16:30 -
SK Grygov - Blatec 1:2p. (0:0) 13.08. 17:00 -
SFK Nedvězí - Slatinice B 5:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Chválkovice B - Štarnov 2:3p. (1:2) 25.06. 15:00 -
Petrovice - Babice 2:3 (2:2) 18.06. 17:30 -
Hodolany - Příkazy 4:2 (1:0) 05.06. 17:00 -
Nová Hradečná - Hodolany 0:7 (0:3) 29.05. 16:30 -
Újezd - Příkazy 2:1p. (1:1) 22.05. 16:30 -
Velký Újezd - Drahlov B 4:2 (3:1) 15.05. 15:00 -
Nemilany - TJ Střeň 4:0 (1:0) 14.05. 16:30 -
Dlouhá Loučka - Petrovice 6:1 (4:0) 30.04. 16:00 -
FC Jiříkov - SK Králová 2:1 (1:0) 23.04. 16:00 -
Bohuňovice B - Nová Hradečná 0:1 (0:1) 10.04. 15:30 -
SK Grygov - Příkazy 2:3p. (1:1) 02.04. 15:30 -
SFK Nedvězí - Sokol Jívová 2:6 (0:4) 26.03. 15:00 -
Sokol Jívová - Babice 1:4 (1:2) 06.11. 14:00 -
Mikulovice - Bernartice 0:2 (0:0) 30.10. 14:00 -
Újezdec - Ústí B 6:1 (4:1) 16.10. 14:30 -
Velké Losiny B - Nový Malín 1:2p. (1:1) 09.10. 15:00 -
Otaslavice - Opatovice 2:3p. (1:1) 02.10. 15:00 -
Černovír - Velká Bystřice 1:4 (1:1) 26.09. 10:00 -
Libina - Bernartice 2:1 (2:0) 18.09. 15:30 -
Nový Malín - Bernartice 1:1 (0:0) 04.09. 16:00 -
Haňovice - Jesenec 6:2 (0:0) 29.08. 16:30 -
Želatovice B - Troubky 1:2p. (1:1) 22.08. 16:30 -
Mor. Beroun - Hněvotín 3:2p. (1:1) 14.08. 17:00 -
Šternberk B - Mostkovice 0:2 (0:1) 08.08. 17:00 -
Černovír - Zvole 2:1p. (0:1) 11.10. 13:00