ONDRÁČEK Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nesovice B - Letonice B 2:7 (1:2) 29.10. 10:00 -
Heršpice - Dražovice 4:2 (2:2) 22.10. 15:00 -
Dražovice - Nížkovice 4:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Ivanovice - Habrovany 6:3 (5:2) 08.10. 15:30 -
Nesovice - Račice 5:0 (2:0) 01.10. 15:30 -
Nesovice B - Bučovice B 2:2 (1:1) 01.10. 10:00 -
Kroužek - Kučerov 2:1 (0:1) 17.09. 16:00 -
Hodějice - Němčany 5:4 (3:1) 10.09. 16:30 -
Nesovice - Kroužek 7:1 (2:1) 03.09. 16:30 -
Lovčičky - Němčany 3:2 (2:2) 27.08. 17:00 -
Vys. Popovice - Deblín 3:0 (0:0) 17.06. 17:30 -
Babice B - RAFK B 2:1 (1:0) 10.06. 13:30 -
Příbram - Ketkovice 2:2 (2:0) 28.05. 17:00 -
Moutnice B - Pozořice B 5:0 (0:0) 07.05. 16:30 -
Vev. Bítýška B - Židlochovice 3:3 (0:0) 23.04. 16:00 -
Babice - Medlov 2:4 (1:2) 05.11. 14:00 -
Šlapanice B - Žabčice 1:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Příbram - Oslavany B 3:0 (2:0) 29.10. 14:00 -
Židlochovice - Nová Ves 8:3 (3:2) 23.10. 12:45 -
Ketkovice - Vev. Bítýška B 1:2 (1:1) 22.10. 14:30 -
Medlov - Vys. Popovice 2:2 (2:1) 16.10. 15:30 -
Rajhradice B - Žatčany 5:1 (2:0) 15.10. 15:00 -
Zakřany - Opatovice 7:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Příbram - Vev. Knínice 3:3 (1:0) 28.08. 16:30 -
Příbram - Ořechov B 1:3 (1:3) 21.08. 17:00 -
RAFK B - Moutnice 0:1 (0:0) 01.05. 16:30 -
Opatovice - Moutnice B 4:0 (2:0) 17.04. 16:00 -
Vev. Knínice - Příbram 3:1 (1:1) 10.04. 15:30 -
Přísnotice - Podolí B 3:2 (3:1) 30.10. 14:30 -
Radostice - Vys. Popovice 3:2 (1:0) 24.10. 14:30 -
Příbram - Senorady 1:4 (0:1) 03.10. 15:00 -
Chudčice - Budkovice 2:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Měnín B - Medlov 4:0 (2:0) 19.09. 15:30 -
Žabčice - Vin. Šumice 3:4 (2:1) 12.09. 16:00 -
Vev. Knínice - Nová Ves 4:1 (1:1) 05.09. 16:00 -
Opatovice - Želešice B 5:0 (2:0) 27.09. 15:30 -
Blažovice B - Moutnice B 6:0 (4:0) 26.09. 15:30 -
Troubsko B - Budkovice 5:5 (3:1) 13.09. 16:00 -
Modřice B - Blažovice B 2:5 (1:1) 06.09. 16:00 -
Vev. Bítýška B - Budkovice 1:6 (0:4) 30.08. 14:00 -
Lažánky - Doubravice B 1:1 (1:1) 27.10. 14:00 -
Vísky - Kotvrdovice 0:1 (0:1) 06.10. 15:00 -
Lažany - Lažánky 0:0 (0:0) 29.09. 15:30 -
Skalice B - Letovice B 7:0 (5:0) 22.09. 15:30 -
Lažánky - Letovice B 8:1 (3:0) 15.09. 16:00 -
Svitávka - Knínice 1:2 (1:0) 01.09. 16:00 -
Vavřinec - Voděrady 9:1 (3:1) 25.08. 17:00 -
Svitávka - Voděrady 0:1 (0:1) 11.08. 16:00 -
Doubravice B - Jedovnice B 3:3 (2:1) 14.10. 12:30 -
Svitávka - Ostrov 2:1 (0:0) 30.09. 15:00