KUBEČKA Matěj
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Luštěnice B - Kochánky 0:3 (0:0) 17.11. 13:30 -
Vestec - Sány B 2:3 (0:3) 12.11. 14:00 -
Klecany - Podlesí 2:1 (1:1) 09.11. 18:30 -
Králův Dvůr B - Lety 4:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dobříš B - D. Břežany 1:2 (0:2) 15.10. 15:30 -
Jíloviště - Votice 3:2 (0:2) 13.10. 19:00 -
M.Hradiště - Sedlčany 2:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Lány - Libčice 3:1 (3:1) 30.09. 16:00 -
Křinec - Nymburk B 1:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Březno - Krnsko 1:7 (1:2) 23.09. 16:30 -
Hostouň B - Mšec - Nové Strašecí 2:2 (2:1) 17.09. 16:30 -
Velim - Chlumec 2:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Dobrovíz - Libušín 2:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Velim - Kutná Hora 1:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Úvaly - Luštěnice 2:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Seletice - Záhornice 0:2 (0:2) 19.08. 17:00 -
Pšovka - S.Boleslav 4:2 (0:2) 17.06. 17:00 -
Dobříš - Horky 6:1 (3:1) 10.06. 17:00 -
V.Dobrá - Jíloviště 1:2 (0:2) 03.06. 14:00 -
Pěčice - Chotětov 3:0 (0:0) 27.05. 10:30 -
Sl. Poděbrady B - Sány 3:2 (1:2) 21.05. 17:00 -
Tatce - Křinec 0:2 (0:0) 20.05. 17:00 -
Janovice - Malešov 1:2 (1:2) 20.05. 14:00 -
Litol B - Kounice 2:2 (0:0) 14.05. 17:00 -
Vel.Popovice - Prčice 1:4 (1:2) 12.05. 19:00 -
Spartak - Doksy 3:0 (1:0) 06.05. 10:30 -
Miřetice - Říčany 4:1 (0:0) 02.05. 18:00 -
Hr. Jeseník B - Chleby 4:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Bříství - Kovanice 5:3 (1:1) 30.04. 14:00 -
Čelákovice - S.Boleslav 4:5 (1:1) 29.04. 10:15 -
Čáslav B - Úvaly 2:3 (0:2) 26.04. 17:30 -
Pátek B - Odřepsy 2:3 (1:2) 23.04. 17:00 -
Kosoř - N. Strašecí 3:1 (3:1) 08.04. 16:30 -
Divišov - Vel.Popovice 1:3 (1:1) 01.04. 16:30 -
Tlustice - Slavia 3:4 (2:2) 25.03. 10:15 -
Podlesí - Nelahozeves 1:2 (1:1) 13.11. 10:30 -
U.Janovice - Říčany 0:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Nespeky - Horky 1:0 (0:0) 28.09. 10:30 -
Ostrá B - Třebestovice 1:1 (1:0) 25.09. 10:15 -
Křečkov - Dymokury 1:6 (1:3) 24.09. 10:15 -
Nymburk - B.Poděbrady 3:1 (2:0) 17.09. 10:15 -
Hlízov - DBSK 1:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Doksy - N. Strašecí 0:0 (0:0) 18.06. 17:00 -
Nymburk - B.Poděbrady 1:2 (1:1) 29.05. 17:00 -
Divišov - Mělník 4:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Podlesí - Spartak 1:1 (0:0) 15.05. 10:30 -
Předhradí - Vykáň 1:3 (1:0) 01.05. 17:00 -
Ostrá - Sadská 8:1 (4:1) 23.04. 17:00 -
Nemanice - Met. Tábor 1:2 (0:1) 23.04. 10:30 -
N. Strašecí - V.Dobrá 3:5 (2:1) 16.04. 17:00