AKSAMIT, PAEDR. Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Postoloprty - Buškovice 4:5 (3:2) 28.10. 14:30 -
Černčice B - Chlumčany B 2:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Měcholupy - Holedeč 2:2 (1:1) 14.10. 15:30 -
Tuchořice - Buškovice 4:4 (1:3) 16.09. 11:00 -
Domoušice B - Krásný Dvůr 1:6 (0:3) 09.09. 13:30 -
Měcholupy - Výškov 4:2 (3:1) 02.09. 17:00 -
Tuchořice - Pátek 3:0 (2:0) 03.06. 10:15 -
Kryry - Pátek 6:1 (3:1) 20.05. 17:00 -
Holedeč - Žiželice 4:2 (1:0) 29.04. 17:00 -
Krásný Dvůr - Cítoliby 1:5 (1:3) 22.04. 15:00 -
Holedeč - Výškov 4:2 (3:1) 29.10. 14:30 -
Černčice - Krásný Dvůr 9:0 (4:0) 23.10. 15:30 -
Ročov - Chlumčany B 5:4 (3:1) 09.10. 16:00 -
Tuchořice - Žiželice 8:2 (3:1) 01.10. 16:00 -
Měcholupy - Lubenec 3:1 (2:1) 24.09. 15:30 -
Cítoliby - Kozly 6:2 (3:1) 17.09. 16:30 -
Kryry - Žiželice 13:0 (8:0) 18.06. 10:30 -
Holedeč - P. Týnec 3:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Lubenec - Staňkovice 7:2 (3:1) 07.05. 10:00 -
Měcholupy - Lišany 5:2 (3:1) 30.04. 10:30 -
Měcholupy - Nepomyšl 3:0 (0:0) 16.04. 15:30 -
Ročov - Lenešice B 1:2 (0:0) 09.04. 16:30 -
Měcholupy - Chožov 6:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
Oh. Městečko - Lišany 2:0 (1:0) 12.09. 17:00 -
Pavlíkov - Janov 1:0 (1:0) 06.09. 17:00 -
Janov - Řevničov 2:1p. (0:0) 20.04. 13:30 -
Kněževes - Pustověty 6:2 (5:0) 06.04. 16:30 -
Jesenice - Slabce 2:4 (0:1) 10.11. 14:00 -
B. Rynholec - Lužná 4:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
Lužná - Mšec - Nové Strašecí 0:1 (0:0) 27.10. 14:30 -
Kolešovice - Hředle 0:7 (0:3) 20.10. 15:30 -
Kněževes - Lubná 1:2 (0:0) 13.10. 15:30 -
Hředle - Pustověty 8:2 (4:1) 06.10. 16:00 -
Roztoky - Žehrovice 3:0 (1:0) 29.09. 16:00 -
Kolešovice - Lužná 0:2 (0:1) 22.09. 16:30 -
Oh. Městečko - Hředle 0:1p. (0:0) 15.09. 17:00 -
Senomaty - B. Rynholec 3:2p. (2:1) 08.09. 17:00 -
Hředle - Mšec - Nové Strašecí 3:1 (1:1) 25.08. 17:00 -
Lišany - Senomaty 3:1 (1:1) 16.06. 14:00 -
Lány - Kroučová 6:2 (1:1) 12.06. 18:30 -
Senomaty - Kolešovice 2:3 (0:2) 02.06. 17:00 -
Slabce - Hředle 0:7 (0:4) 26.05. 17:00 -
Slabce - B. Rynholec 1:0 (0:0) 01.05. 17:00 -
Olešná - Lány 1:4 (0:1) 21.04. 17:00 -
Kolešovice - Senomaty 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Roztoky - Sýkořice 2:1p. (0:0) 28.10. 14:30 -
Senomaty - Slabce 3:2 (2:1) 14.10. 15:30 -
Pustověty - Oráčov 3:0 (1:0) 07.10. 13:30 -
Kněževes - Oh. Městečko 2:3 (1:2) 30.09. 16:00 -
Zavidov B - Hředle 1:3 (1:2) 24.09. 10:00