BRABOREC Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kostelec - Radonice 6:3 (4:0) 17.06. 15:00 -
Záryby B - Hovorčovice 2:4 (1:0) 11.06. 17:00 -
Říčany B - Struhařov 8:7p. (4:2) 07.06. 18:30 -
Bášť - Líbeznice 1:4 (0:3) 04.06. 17:00 -
Sibřina - Měšice 2:1p. (0:1) 28.05. 17:00 -
Radošovice - Kostelec 4:3 (1:2) 20.05. 17:00 -
Líbeznice - Kamenice 7:0 (3:0) 14.05. 17:00 -
Kojetice - Klecany B 2:5 (2:1) 30.04. 14:00 -
Radonice - Nehvizdy 1:2p. (1:1) 29.04. 10:15 -
Veltěž - Dobřejovice 3:2 (0:1) 22.04. 17:00 -
Přišimasy - Dobřejovice B 4:4 (3:1) 15.04. 17:00 -
Brázdim - Dřevčice 2:4 (1:1) 02.04. 16:30 -
Babice - Březí 1:0p. (0:0) 26.03. 15:00 -
Mirošovice - Kojetice 7:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
Kojetice - Vel.Popovice 1:2 (0:1) 12.06. 17:00 -
Mochov - Veleň 3:3 (1:3) 05.06. 17:00 -
Měšice - Větrušice 3:1 (0:1) 29.05. 17:00 -
Kostelec - Čestlice 2:2 (1:2) 20.05. 19:00 -
Kojetice - Kunice B 3:4p. (0:2) 15.05. 17:00 -
Veltěž - Klíčany B 7:1 (6:0) 01.05. 17:00 -
Nehvizdy - Radošovice 4:1 (1:1) 29.04. 18:00 -
Babice - Pacov 1:2 (0:1) 24.04. 17:00 -
Měšice - Veleň 4:2 (1:2) 10.04. 16:30 -
Kostelec - Louňovice 8:1 (3:1) 08.04. 19:00 -
Šestajovice - Mirošovice 1:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Svojetice - Strančice 2:0 (0:0) 20.11. 13:30 -
Mirošovice - Bášť 1:2 (0:0) 13.11. 14:00 -
Dobřejovice - Hrusice 2:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Záryby B - Dřevčice 0:3 (0:1) 31.10. 14:00 -
Kojetice - Stř.Skalice 2:1 (0:1) 24.10. 15:30 -
Mratín - Předboj 1:1 (1:1) 17.10. 15:30 -
Větrušice - Zeleneč B 2:0 (1:0) 03.10. 16:00 -
Od. Voda - Mochov 2:3 (0:3) 26.09. 16:30 -
Bohnice - Mládež 0:7 (0:1) 25.09. 11:00 -
Brázdim - Vyšehořovice 2:4 (1:0) 12.09. 17:00 -
Kamenice - Svojetice 2:3 (1:1) 11.09. 17:00 -
Měšice - Veltěž 2:6 (0:3) 05.09. 17:00 -
Větrušice - Vyšehořovice 2:6 (1:1) 11.10. 15:30 -
Dobřejovice - Líbeznice 2:6 (1:3) 04.10. 15:30 -
Mirošovice - Vel.Popovice 1:2 (1:1) 26.09. 16:00 -
Od. Voda - Mochov 7:1 (3:0) 20.09. 16:00 -
Kostelec - Mukařov 0:1 (0:0) 18.09. 19:00 -
Zeleneč - Kostelec 4:0 (2:0) 30.08. 17:00 -
Třeboradice B - ČAFC B 3:3 (1:1) 16.08. 17:00 -
Veleň - Brázdim 3:0 (1:0) 16.11. 13:30 -
Všestary - Radošovice 0:6 (0:2) 10.11. 14:00 -
Nehvizdy - Vel.Popovice 3:4 (2:1) 09.11. 14:00 -
Předboj - Brázdim 1:2 (0:1) 02.11. 14:00 -
Kunratice B - Šeberov B 7:4 (4:1) 28.10. 14:30 -
Líbeznice - Radonice 4:0 (1:0) 27.10. 14:30