ZBOŽÍNEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křenovice - Lokomotiva 0:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Vev. Knínice - Příbram 4:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Židlochovice - Blučina 0:3 kont. (3:1) 04.11. 14:00 -
Modřice - Měnín 3:2 (2:1) 22.10. 14:30 -
Ořechov B - Mor. Bránice 0:3 (0:2) 22.10. 10:30 -
Mokrá-Horákov - Žatčany 2:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Zbýšov - Hrušovany 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Ochoz - Židlochovice 3:2 (1:2) 08.10. 15:00 -
Dolní Kounice - Kupařovice 0:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Radostice - Deblín 2:3 (1:1) 01.10. 15:00 -
Židlochovice - Pozořice 3:0 (3:0) 16.09. 15:30 -
Vev. Bítýška - Židlochovice 0:5 (0:0) 10.09. 16:00 -
Babice - Nová Ves 6:1 (3:1) 09.09. 16:00 -
Měnín - Židlochovice 2:7 (0:2) 27.08. 16:00 -
Popůvky - Chudčice 1:3 (1:1) 26.08. 16:30 -
Radostice - Mělčany 2:3 (0:1) 20.08. 17:00 -
Vojkovice B - Tišnov B 2:3 (1:0) 20.08. 11:00 -
Dolní Kounice - Ivančice B 1:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Blažovice - Kupařovice 1:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Ořechov B - Radostice 2:2 (2:1) 13.08. 10:30 -
Opatovice - Deblín 1:13 (0:6) 04.06. 17:00 -
Medlov - Blučina 0:4 (0:2) 03.06. 16:00 -
Pozořice - Oslavany 1:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Ořechov B - Chudčice 4:0 (1:0) 28.05. 10:30 -
Svratka C - Soběšice B 4:3 (2:3) 14.05. 16:30 -
Řícmanice - ČAFC 0:4 (0:1) 30.04. 16:00 -
Popůvky - Modřice 3:2 (1:1) 26.04. 17:00 -
Lažánky - Blučina 2:4 (1:1) 09.04. 10:00 -
Židlochovice - Vin. Šumice 10:0 (4:0) 08.04. 15:30 -
Dolní Kounice - Ořechov 0:4 (0:3) 25.03. 15:00 -
Říčany - Kupařovice 1:2 (1:1) 23.10. 14:30 -
Přísnotice - Židlochovice 1:4 (1:2) 22.10. 14:30 -
Blučina - Zakřany 5:0 (3:0) 09.10. 15:00 -
Deblín - Mělčany 4:3 (2:1) 09.10. 10:30 -
Blažovice - Pozořice 1:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Židlochovice - Těšany 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Ochoz - Modřice 0:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Lažánky - Drásov 2:1 (1:1) 25.09. 10:00 -
Ivančice B - Ořechov 3:3 (2:2) 04.09. 16:00 -
Přibice - Šatov 2:1 (0:0) 03.09. 16:30 -
Pozořice - Modřice 2:3 (0:2) 28.08. 16:30 -
Deblín - Babice 5:0 (3:0) 28.08. 10:30 -
Moutnice - Těšany 1:2 (1:2) 27.08. 16:30 -
Dolní Kounice - Hrušovany 3:4 (3:2) 20.08. 17:00 -
Oslavany - Ochoz 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Kupařovice - Oslavany 0:5 (0:3) 05.06. 17:00 -
Mělčany - Deblín 2:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
Vin. Šumice - Podolí B 4:0 (2:0) 22.05. 10:30 -
Babice B - Vojkovice B 6:2 (2:1) 08.05. 16:30 -
Hrušovany - Rosice B 0:2 (0:0) 07.05. 16:30