HUSNÍK Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pocinovice - Bukovec 3:2 (3:2) 12.11. 14:00 -
Ježovy - Zavlekov 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Lnáře - Bělčice B 4:3 (2:2) 29.10. 14:30 -
Spůle - Neznašovy 1:2 (1:2) 23.10. 15:30 -
Dešenice - Dlažov 7:1 (3:1) 22.10. 15:30 -
Kvasetice - Zavlekov 0:0 (0:0) 22.10. 12:30 -
Strážov - Spůle 5:2 (2:2) 16.10. 15:30 -
Dlažov - Vrhaveč B 1:4 (0:2) 15.10. 15:30 -
Ježovy - Kvasetice 7:1 (3:1) 09.10. 16:00 -
Křenice - Myslív 4:2 (1:0) 08.10. 16:00 -
Spůle - Dešenice 2:6 (0:3) 02.10. 16:00 -
Žichovice B - Hory Matky Boží 1:1 (1:1) 24.09. 15:00 -
Strážov - Vrhaveč B 5:0 (4:0) 18.09. 16:00 -
Dlažov - Dešenice 4:3 (1:2) 17.09. 16:30 -
Křenice - Kvasetice 2:4 (1:1) 11.09. 13:00 -
Milčice - Ježovy 0:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Strážov - Dešenice 2:1 (0:1) 04.09. 16:00 -
Velhartice - Žichovice B 2:1 (1:0) 03.09. 17:00 -
Vrhaveč B - Neznašovy 3:2 (1:1) 28.08. 17:00 -
Milčice - Kvasetice 0:5 (0:2) 27.08. 17:00 -
Hory Matky Boží - Velhartice 5:1 (4:0) 27.08. 14:00 -
Spůle - Dlažov 2:7 (0:4) 21.08. 16:00 -
Dešenice - Vrhaveč B 8:6 (5:3) 20.08. 17:00 -
Křenice - Spůle 3:4p. (2:3) 24.10. 14:30 -
Hradešice B - Žihobce 4:2 (1:0) 23.10. 14:30 -
Vrhaveč B - Milčice 2:3p. (1:1) 17.10. 14:30 -
Kolinec - Svéradice B 5:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Kvasetice - Měcholupy B 1:2 (1:0) 16.10. 11:30 -
Dešenice - Křenice 4:1 (1:0) 10.10. 15:00 -
Milčice - Neznašovy 3:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Spůle - Dešenice 0:9 (0:4) 03.10. 15:00 -
Hradešice B - Hory Matky Boží 1:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Vrhaveč B - Neznašovy 2:8 (0:3) 26.09. 15:30 -
Kvasetice - Myslív 2:3p. (1:2) 25.09. 12:30 -
Spůle - Křenice 0:6 (0:2) 19.09. 16:00 -
Kvasetice - Neznašovy 2:0 (2:0) 18.09. 13:00 -
Křenice - Dlažov 4:1 (3:0) 12.09. 15:00 -
Běšiny - Hrádek B 0:2 (0:1) 05.09. 16:00 -
Dlažov - Ježovy 2:8 (0:4) 04.09. 17:00 -
Vrhaveč B - Myslív 4:3 (2:1) 29.08. 17:00 -
Dešenice - Spůle 11:2 (5:2) 28.08. 17:00 -
Měcholupy B - Milčice 5:2 (2:0) 22.08. 16:00 -
Dlažov - Spůle 1:3 (1:1) 21.08. 17:00 -
Železná Ruda - Běšiny 5:3 (2:1) 07.08. 17:00 -
Všeruby - Babylon 1:3 (1:1) 10.10. 15:00 -
Měcholupy B - Křenice 3:0 (1:0) 04.10. 15:00 -
Žichovice B - Myslív 0:2 (0:2) 03.10. 15:00 -
Křenice - Vrhaveč B 2:3 (2:1) 27.09. 15:00 -
Myslív - Hradešice B 0:3 (0:3) 26.09. 15:30 -
Spůle - Křenice 1:4 (1:1) 20.09. 16:00