STAŠKO Slavomír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Divišov B - Tichonice 5:5 (1:3) 24.03. 15:00 -
Čechtice B - Kamberk 2:5 (1:3) 23.03. 15:00 -
Nesperská Lhota - Křivsoudov B 5:1 (3:1) 12.11. 14:00 -
Miřetice B - Načeradec 4:0 (0:0) 05.11. 13:00 -
Hulice - Kondrac B 1:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Křivsoudov B - Vracovice 3:1 (1:1) 29.10. 14:00 -
Kamberk - Velíš 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Chocerady - Přestavlky 6:1 (5:1) 21.10. 15:30 -
Kondrac B - Velíš 3:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Tichonice - Miřetice B 7:2 (4:1) 14.10. 15:30 -
Miřetice B - Kralovice 4:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Kamberk - Kondrac B 4:0 (3:0) 07.10. 16:00 -
Načeradec - Ratměřice 7:2 (4:1) 01.10. 15:00 -
Bílkovice - Jankov 4:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Suchdol B - Vrdy B 1:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Trh.Štěpánov B - Pravonín B 4:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Trh.Štěpánov - Tichonice 10:1 (5:0) 23.09. 14:00 -
Struhařov B - Bystřice B 1:1 (1:0) 17.09. 16:30 -
Ratměřice - Chotýšany 1:7 (1:1) 16.09. 16:30 -
Velíš - Louňovice 8:0 (6:0) 10.09. 15:00 -
Týnec - Maršovice 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Čechtice - Popovice 2:2 (2:1) 03.09. 17:00 -
Křivsoudov B - Trh.Štěpánov B 1:3 (1:0) 03.09. 14:00 -
Kralovice - Tichonice 0:2 (0:2) 02.09. 17:00 -
Kondrac B - Křivsoudov B 5:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Tichonice - Divišov B 1:4 (0:2) 26.08. 17:00 -
Divišov B - Kralovice 2:5 (1:3) 20.08. 15:00 -
Kralovice B - Vracovice 1:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Kondrac B - Miřetice B 2:9 (1:4) 18.06. 15:00 -
Ostředek - Postupice 3:4 (2:3) 17.06. 13:00 -
Kralovice - Struhařov 4:2 (2:0) 03.06. 17:00 -
Trh.Štěpánov - Kondrac B 6:1 (2:1) 31.05. 18:00 -
Keblov - Načeradec 1:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Chotýšany - Trh.Štěpánov 2:9 (1:4) 27.05. 17:00 -
Libouň - Pravonín B 2:3 (1:0) 21.05. 17:00 -
Libež - Divišov B 3:3 (0:0) 20.05. 17:00 -
Jankov B - Velíš 2:3 (1:2) 14.05. 15:00 -
Chocerady - Jankov 3:2 (2:1) 13.05. 17:00 -
Pravonín B - Čechtice B 4:1 (1:0) 07.05. 15:00 -
Ratměřice - Heřmaničky 4:0 (1:0) 06.05. 17:00 -
Tichonice - Bílkovice 3:1 (1:1) 29.04. 17:00 -
Křivsoudov B - Vracovice 2:0 (1:0) 23.04. 14:00 -
Ostředek - Trh.Štěpánov 3:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Vracovice - Pravonín B 2:3 (2:2) 09.04. 15:00 -
Bílkovice - Libež 2:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Velíš - Kamberk 4:4 (3:2) 02.04. 15:00 -
Chotýšany - Popovice 3:5 (0:1) 01.04. 16:30 -
Olbramovice - Chocerady 7:2 (4:2) 05.11. 14:00 -
Kondrac B - Postupice 1:2 (0:1) 30.10. 14:30 -
Janovice - Kralovice 3:0 (2:0) 23.10. 15:00