PROKŮPEK Kamil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Baťov - Nové Sady 3:3 (1:0) 22.03. 18:30 -
Lanžhot - Speřice 2:0 (1:0) 10.03. 14:30 -
Všechovice - Kozlovice 1:3 (1:2) 04.11. 14:00 -
Krnov - Hlubina 1:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Zlínsko - Slovácko B 2:1 (1:0) 06.10. 16:00 -
Bílovec - Havířov 1:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Uh. Brod - Bohunice 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Žďár - Vel. Meziříčí 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Břeclav - Vel. Bíteš 1:3 (1:2) 19.08. 10:15 -
Přerov - Skaštice 0:2 (0:2) 05.08. 17:00 -
Břidličná - Polanka 0:2 (0:1) 09.06. 18:00 -
Šumperk - Přerov 1:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Hlubina - Nový Jičín 2:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Krnov - Bílovec 1:0 (0:0) 23.04. 15:00 -
Břeclav - Jihlava B 2:1 (1:0) 08.04. 10:15 -
Nový Jičín - Rýmařov 2:2 (0:1) 18.03. 10:15 -
Skaštice - Brno B 5:1 (3:1) 22.10. 14:30 -
Lhota - Ořechov 0:8 (0:3) 02.10. 15:00 -
Tečovice B - Březová 7:0 (1:0) 25.09. 15:30 -
Frenštát - Břidličná 2:1 (1:0) 11.09. 16:00 -
Bzenec - Slavičín 1:3 (1:2) 27.08. 16:30 -
Nové Sady - Slavičín 1:3 (1:3) 05.08. 18:00 -
Břeclav - AFC 1:1 (0:0) 11.06. 10:15 -
Nivnice - Buchlovice 3:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Baťov - Napajedla 5:2 (2:1) 27.05. 18:30 -
Hrachovec - Vidče 8:0 (6:0) 22.05. 16:30 -
Šumice - Zlechov 2:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Boršice - Nedašov 2:1 (1:0) 01.05. 16:30 -
Návojná - Hvozdná 1:2 (1:2) 24.04. 16:00 -
Fryšták - Zlechov 0:0 (0:0) 17.04. 16:00 -
Luhačovice - Boršice 0:1 (0:1) 09.04. 10:15 -
Dol.Němčí - Nivnice 2:2 (2:1) 27.03. 15:00 -
Těšnovice - Nivnice 3:1 (1:1) 30.10. 13:30 -
Val.Polanka - Baťov 0:6 (0:4) 16.10. 14:30 -
Vidče - Hrachovec 0:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Luhačovice - Nedašov 2:1 (1:0) 18.09. 10:15 -
Jankovice - Staré Město 0:1 (0:0) 12.09. 15:30 -
Napajedla - Nedašov 2:0 (1:0) 21.08. 16:30 -
Dol.Němčí - Bojkovice 1:2 (1:2) 15.08. 16:30 -
Nedachlebice - Buchlovice 0:2 (0:1) 08.08. 17:00 -
VKK - Štítná 1:5 (1:2) 07.08. 17:00 -
Buchlovice - Bojkovice 1:2p. (1:0) 11.10. 15:00 -
Brumov B - Jablůnka 1:2p. (0:0) 04.10. 10:00 -
Ratiboř - Slavičín B 2:4 (0:0) 03.10. 15:00 -
Koryčany - Kunovice 3:2 (2:1) 20.09. 15:30 -
Hluk - Újezdec 7:2 (2:0) 12.09. 16:00 -
Kateřinice - Podlesí 4:3 (0:2) 09.09. 17:00 -
Val.Příkazy - Vlachovice 7:1 (1:1) 06.09. 10:00 -
Zlechov - Nedachlebice 2:1p. (0:0) 23.08. 10:00 -
Hor.Lideč - Hrachovec 0:4 (0:4) 16.08. 17:00