MICHÁLEK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobřany B - D. Lukavice 1:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Dnešice - Chotěšov B 1:6 (0:2) 15.10. 12:30 -
Kakejcov - Břasy 0:4 (0:0) 14.10. 15:30 -
Březina - Němčovice 4:1 (1:1) 14.10. 12:30 -
Předenice - Letiny 5:4 (0:2) 08.10. 16:00 -
Letiny - Záhoří 0:6 (0:2) 01.10. 16:00 -
Seč - Štěnovice 3:1 (0:1) 01.10. 14:00 -
Zdemyslice - Radkovice 0:4 (0:3) 30.09. 11:00 -
Radkovice - Seč 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Nezbavětice - Záhoří 0:4 (0:3) 17.09. 16:30 -
Nezbavětice - Dvorec 1:3 (1:1) 05.06. 17:00 -
S. Smolivec - Letiny 3:4 (2:1) 05.06. 14:00 -
Sp. Poříčí - Předenice 10:0 (4:0) 04.06. 17:00 -
Dvorec - Chlum 2:3 (1:2) 29.05. 17:00 -
Chlum - Blovice B 8:2 (4:2) 22.05. 17:00 -
Záhoří - Žinkovy 1:4 (1:1) 22.05. 14:00 -
Chlum - Žinkovy 1:4 (1:3) 19.09. 16:30 -
Chlum - Nezbavětice 1:3 (1:0) 05.09. 17:00 -
Chlum - Střížovice 0:7 (0:3) 22.08. 14:00 -
Chlum - Klášter B 6:1 (3:1) 20.09. 16:00 -
S. Smolivec - Nezbavětice 3:0 (1:0) 20.09. 14:00 -
Soběkury - Chlum 2:1 (1:0) 03.11. 14:00 -
Hradec B - Ptenín 7:0 (3:0) 03.11. 11:00 -
Dnešice - Chotěšov B 0:3 (0:1) 20.10. 15:30 -
Seč - Lužany 5:3 (4:3) 13.10. 15:30 -
Merklín - Předenice 3:2p. (1:0) 12.10. 15:30 -
Vstiš - Střížovice 3:0 (1:0) 12.10. 12:30 -
Chlum - Chotěšov B 3:4 (2:1) 06.10. 16:00 -
D. Lukavice - Klášter B 8:2 (4:0) 29.09. 16:00 -
Žinkovy - Předenice 0:7 (0:3) 28.09. 16:00 -
Losiná - Sp. Poříčí 2:3 (0:3) 22.09. 16:30 -
Merklín B - Ptenín 2:1 (0:0) 22.09. 13:30 -
Lužany - Stod 5:4p. (2:1) 21.09. 16:30 -
Klášter B - S. Smolivec 3:6 (1:3) 21.09. 13:30 -
Líšina - Dobřany B 4:2 (0:2) 08.09. 17:00 -
Merklín B - Hradec B 5:2 (2:1) 08.09. 14:00 -
Radkovice - Stod 1:2p. (1:1) 07.09. 17:00 -
Nezbavětice - Dnešice 0:2 (0:0) 01.09. 17:00 -
Merklín - Nepomuk B 3:2p. (2:1) 25.08. 14:00 -
Předenice - Lužany 4:2 (3:0) 24.08. 14:00 -
Předenice - Dnešice 1:0 (0:0) 15.06. 14:00 -
Chotěšov B - Seč 3:4p. (3:2) 01.06. 11:00 -
Chlum - Předenice 0:3 (0:0) 26.05. 17:00 -
Nezbavětice - Záhoří 2:1 (1:0) 19.05. 14:00 -
Neurazy - VS Plzeň 3:0 (1:0) 12.05. 16:00 -
Ptenín - Mantov 5:2 (2:1) 28.10. 14:00 -
Neurazy - D. Lukavice 2:1 (2:1) 21.10. 14:30 -
Blovice B - Záluží 5:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Střížovice - Nezbavětice 2:3 (2:2) 23.09. 16:30 -
Dobřany - Merklín 4:3 (2:0) 15.09. 16:30