Bartoš František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
V. Bílovice B - Lanžhot B 1:4 (1:2) 21.10. 15:00 -
Brumovice - Přibice B 4:4 (3:2) 24.09. 16:00 -
V. Bílovice B - Krumvíř B 2:1 (1:1) 17.09. 16:00 -
Diváky - Pouzdřany B 0:1 (0:1) 10.09. 16:30 -
Velký Dvůr - Boleradice 1:2 (0:1) 10.09. 10:30 -
Starovice - Šitbořice 1:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Hlohovec B - Kostice B 0:1 (0:0) 20.08. 17:00 -
Perná - V. Pavlovice B 0:13 (0:6) 10.06. 14:00 -
Popice - Klobouky 1:0 (0:0) 10.06. 10:00 -
Bavory - Klentnice 2:1 (0:1) 03.06. 16:30 -
Starovice - Uherčice 3:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Sedlec - Zaječí 0:8 (0:4) 07.05. 17:00 -
Přibice B - Zaječí 0:2 (0:1) 07.05. 10:00 -
D.Dunajovice - Perná 5:0 (3:0) 16.04. 16:30 -
Drnholec - Bavory 0:0 (0:0) 09.04. 16:00 -
Velký Dvůr - D.Dunajovice 1:1 (0:1) 09.04. 10:30 -
V.Němčice B - Klobouky 1:1 (1:1) 02.04. 10:30 -
Popice - V.Němčice B 4:0 (0:0) 05.11. 10:00 -
V. Pavlovice B - Perná 3:0 (2:0) 30.10. 14:00 -
Velký Dvůr - Přibice B 0:2 (0:2) 30.10. 10:00 -
Klobouky - Popice 0:2 (0:0) 29.10. 14:00 -
Uherčice - Pouzdřany 1:4 (0:3) 23.10. 15:00 -
Břeclav B - Přítluky zrušen -
D.Dunajovice - Ivaň B 7:0 (5:0) 22.10. 10:00 -
Bavory - Ivaň B 9:2 (5:0) 16.10. 15:00 -
V. Pavlovice B - Hustopeče B 0:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Sedlec - V. Bílovice B 1:5 (0:2) 09.10. 15:30 -
Klentnice - Kobylí 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Lanžhot B - Hlohovec B zrušen -
V. Pavlovice B - Bavory 2:2 (1:1) 01.10. 15:30 -
Zaječí - Přibice B 0:2 (0:0) 25.09. 16:00 -
Zaječí - Sedlec 10:0 (4:0) 24.09. 16:00 -
Zaječí - V. Hostěrádky 7:2 (3:0) 24.09. 13:00 -
Pavlov - Ivaň B 3:2 (1:2) 18.09. 16:00 -
V.Němčice B - Starovice 0:3 (0:2) 18.09. 10:30 -
Brumovice - Starovice 1:7 (0:2) 04.09. 16:30 -
Kobylí - Klobouky 3:2 (2:1) 27.08. 10:00 -
Strachotín - Kobylí 1:1 (0:1) 21.08. 17:00 -
Drnholec - Velký Dvůr 5:0 (1:0) 11.06. 17:00 -
Pouzdřany - Diváky 3:3 (2:1) 05.06. 16:30 -
Bulhary - Kostice B 2:3 (2:3) 04.06. 16:00 -
Pasohlávky - V. Pavlovice C 1:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Sedlec - Velký Dvůr 1:1 (0:0) 22.05. 17:00 -
D.Dunajovice - Valtice B 2:6 (2:4) 21.05. 16:30 -
Podivín B - Pavlov 0:1 (0:1) 14.05. 16:30 -
Šitbořice - Lanžhot B 2:2 (0:1) 08.05. 15:00 -
Starovice - Mikulov 0:4 (0:1) 01.05. 16:30 -
Klobouky - Přítluky 0:3 (0:1) 30.04. 13:00 -
Zaječí - Týnec 4:1 (2:0) 16.04. 16:00 -
Kobylí - Šitbořice 1:1 (0:1) 17.10. 15:00