LIPÁR Dominik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stodůlky - Vltavín B 0:3 (0:1) 11.10. 16:00 -
Aritma B - Řeporyje 5:1 (3:1) 20.09. 16:30 -
Vinoř - Raptors 0:3 (0:2) 12.09. 16:00 -
Praga - Hrdlořezy 3:0 (1:0) 05.09. 10:30 -
Střešovice C - Slivenec B 0:3 (0:1) 30.08. 17:00 -
Libuš - Vltavín B 7:0 (3:0) 22.08. 10:15 -
Kunratice - Troja 3:2 (1:2) 08.08. 17:00 -
Tempo - Kunratice 1:1 (1:0) 09.11. 10:15 -
Stodůlky - Řeporyje 3:1 (1:1) 20.10. 12:45 -
Smíchov - Modřany 0:0 (0:0) 09.10. 20:00 -
Spoje B - Benice 5:1 (3:1) 29.09. 12:30 -
Kyje - Tempo 1:0 (1:0) 22.09. 16:30 -
Vinoř - Raptors 3:1 (3:1) 15.09. 16:30 -
Háje - Březiněves 3:4 (3:1) 07.09. 10:30 -
1999 Praha - Vltavín B 1:5 (0:2) 24.08. 17:00 -
Praga - Štěrboholy 3:0 (1:0) 10.08. 10:30 -
Kolovraty - Bohnice 10:0 (8:0) 08.06. 10:15 -
Troja B - Union Žižkov 2:7 (2:1) 01.06. 14:00 -
Praga B - Satalice 5:2 (1:2) 26.05. 17:00 -
Praga C - Šeberov 3:2 (1:2) 26.05. 14:45 -
Stodůlky - Chabry 1:1 (1:0) 25.05. 14:45 -
Zličín - 1999 Praha 8:0 (1:0) 04.05. 10:30 -
Vonoklasy - Roztoky 1:1 (1:0) 27.04. 17:00 -
Xaverov - Háje 4:2 (3:0) 20.04. 10:15 -
Vltavín B - Braník B 1:2 (1:1) 07.04. 16:30 -
Vonoklasy - Zbuzany B 2:1 (0:1) 23.03. 15:00 -
Modřany - Zlíchov 1:1 (0:0) 23.03. 11:00 -
Kunratice - Bohnice 3:0 (1:0) 10.03. 11:00 -
Uhříněves B - Štěrboholy B 1:2 (0:1) 11.11. 17:00 -
Modřany - Lipence 4:0 (1:0) 10.11. 11:00 -
Štěrboholy B - Záběhlice 6:3 (4:2) 21.10. 17:00 -
Kolovraty - Újezd n. Lesy 1:1 (0:0) 20.10. 10:15 -
Troja - Xaverov 3:0 (1:0) 06.10. 10:30 -
Davle - Pikovice 1:1 (1:0) 29.09. 16:30 -
Bohnice - Háje 1:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Chabry - Slivenec 4:0 (1:0) 01.09. 17:00 -
Braník B - 1999 Praha 4:1 (4:0) 18.08. 13:00 -
Hrdlořezy - Kyje 1:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Třeboradice B - Kyje 3:4 (1:3) 27.05. 17:00 -
Klánovice - Dubeč B 6:0 (4:0) 26.05. 17:00 -
Březiněves B - Spoje 0:6 (0:3) 20.05. 17:00 -
Radotín B - Střešovice B 0:2 (0:0) 13.05. 17:00 -
Řeporyje B - Smíchov B 1:1 (0:0) 08.05. 17:00 -
Braník B - Hrdlořezy 5:2 (3:2) 05.05. 17:00 -
Lipence B - Lochkov 2:1 (0:0) 28.04. 17:00 -
Smíchov - Aritma B 4:3 (1:1) 21.04. 17:00 -
ČZÚ - Vršovice B 2:1 (1:1) 08.04. 16:30 -
Slavia Malešice - Zličín B 2:3 (1:1) 30.03. 16:30 -
Stodůlky B - Radotín B 0:5 (0:0) 25.03. 17:00 -
Miškovice - Řeporyje 1:2 (1:2) 24.03. 15:00