VOMELA Vlastimil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bantice - Miroslav C 6:0 (3:0) 04.09. 16:00 -
Vranov - Blížkovice B 2:2 (2:0) 22.08. 17:00 -
Bantice - FK Znojmo C 1:5 (0:3) 15.08. 14:00 -
Miroslav B - Valtrovice 2:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
Havraníky - Křepice 0:5 (0:3) 20.10. 14:30 -
Olbramkostel - Dyje B 7:0 (1:0) 06.10. 14:00 -
Těšetice - Křepice 4:1 (1:1) 22.09. 15:30 -
Rybníky - Prosiměřice B 4:2 (2:1) 21.09. 15:30 -
Hl. Mašůvky - FK Znojmo C 4:0 (0:0) 15.09. 16:00 -
Branišovice - Višňové B 2:6 (1:3) 02.06. 17:00 -
Grešlové Mýto - FK Znojmo C 1:3 (1:0) 19.05. 17:00 -
Havraníky - Grešlové Mýto 2:1 (2:1) 12.05. 17:00 -
Lechovice - Božice B 1:5 (1:4) 11.05. 17:00 -
Dobřínsko - Petrovice 1:1 (1:1) 21.04. 16:00 -
Vranov - Těšetice 4:0 (2:0) 07.04. 15:30 -
Grešlové Mýto - Mramotice 1:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Mramotice - Grešlové Mýto 4:0 (2:0) 28.10. 14:00 -
Konice - Pavlice 1:2 (1:0) 13.10. 15:00 -
Čejkovice - Valtrovice 2:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Rybníky - Prosiměřice B 4:3 (3:2) 23.09. 15:30 -
FK Znojmo C - Mramotice 1:5 (0:1) 16.09. 13:00 -
Tavíkovice - Rakšice B 1:4 (0:0) 09.09. 16:30 -
Slup - Božice B 1:1 (1:1) 02.09. 16:30 -
Čejkovice - Velký Karlov 1:0 (0:0) 27.05. 16:30 -
Havraníky - Hl. Mašůvky 3:2 (2:1) 20.05. 16:30 -
Tavíkovice - Dobřínsko 2:2 (0:0) 13.05. 16:30 -
Vrbovec B - Grešlové Mýto 5:3 (4:1) 05.05. 16:30 -
Hl. Mašůvky - Konice 2:0 (1:0) 01.05. 15:00 -
Branišovice - Dobřínsko 2:1 (1:1) 29.04. 16:00 -
Práče B - Velký Karlov 6:0 (2:0) 21.04. 16:00 -
Čejkovice - Šanov 4:2 (1:1) 15.04. 15:30 -
Trstěnice - Branišovice 2:4 (1:1) 08.04. 15:30 -
Pavlice - Olbramkostel 2:1 (1:1) 07.04. 15:30 -
Grešlové Mýto - Vranov 1:4 (1:1) 31.03. 15:30 -
Višňové B - Olbramovice B 6:2 (4:0) 28.10. 14:00 -
Hrabětice - Jiřice 7:0 (3:0) 22.10. 14:30 -
Olbramkostel - Vrbovec B 3:3 (2:0) 15.10. 15:00 -
Božice B - Práče B 0:3 kont. (1:0) 01.10. 15:00 -
Tavíkovice - Rybníky 0:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Trstěnice - Olbramovice B 7:5 (4:4) 09.09. 16:00 -
Hl. Mašůvky - Pavlice 1:2 (1:0) 03.09. 16:00 -
Čejkovice - Jiřice 3:4 (1:1) 02.09. 16:00 -
Velký Karlov - Prosiměřice B 0:3 kont. (0:1) 03.06. 16:30 -
Šatov B - Grešlové Mýto 8:0 (3:0) 21.05. 16:30 -
Jaroslavice B - Hrabětice 2:1 (0:1) 20.05. 16:30 -
Tavíkovice - Troskotovice 2:5 (0:3) 14.05. 16:30 -
Olbramkostel - Vranov 8:0 (4:0) 07.05. 16:30 -
Petrovice - Skalice 3:2 (0:2) 30.04. 10:15 -
Branišovice - Petrovice 3:3 (0:2) 23.04. 10:15 -
Tavíkovice - Branišovice 6:0 (2:0) 16.04. 16:00