JEDLINSKÝ Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Křivice - Voděrady B 4:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
K. Lhota B - Solnice C 1:9 (1:4) 22.10. 15:30 -
Dobruška B - Borohrádek 3:5 (1:3) 22.10. 10:15 -
Lípa - Velešov 4:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Vamberk B - Petrovice 2:3 (2:1) 15.10. 16:00 -
Týniště B - Solnice B 1:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Vamberk - Černíkovice 0:3 (0:1) 08.10. 16:00 -
Petrovice - Voděrady B 2:1 (0:1) 08.10. 12:00 -
Žďár - Roveň 1:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Albrechtice - Velešov 1:0 (0:0) 30.09. 10:15 -
Č. Meziříčí B - Labuť Rychnov 0:8 (0:3) 24.09. 15:00 -
Vamberk - Borohrádek 0:3 (0:1) 23.09. 13:30 -
Solnice B - Velešov 4:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Vamberk B - Křovice 1:9 (0:2) 16.09. 16:30 -
Lukavice - Solnice B 1:5 (1:2) 10.09. 17:00 -
Velešov - Černíkovice 0:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Albrechtice - Lípa 2:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Dobruška B - Častolovice 2:1 (2:0) 02.09. 16:30 -
Přepychy B - Borohrádek 2:5 (0:5) 27.08. 17:00 -
Lípa - Solnice B 3:1 (3:0) 26.08. 17:00 -
Solnice B - Častolovice 2:2 (2:0) 20.08. 17:00 -
Častolovice B - K. Lhota 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Vamberk - Velešov 1:1 (0:0) 19.08. 14:00 -
Albrechtice - K. Lhota 6:1 (4:1) 17.06. 13:30 -
Častolovice - Solnice B 2:5 (1:2) 11.06. 17:00 -
Lukavice - Dobruška B 1:6 (0:4) 10.06. 15:00 -
Lukavice - Častolovice 1:2p. (0:1) 03.06. 17:00 -
Častolovice - Albrechtice 2:1 (2:0) 27.05. 17:00 -
Dobruška B - Borohrádek 4:3p. (1:2) 14.05. 17:00 -
Solnice B - Dobruška B 2:1 (1:1) 08.05. 15:00 -
Lukavice - Borohrádek 2:6 (2:3) 07.05. 16:00 -
Černíkovice - K. Lhota 2:0 (0:0) 30.04. 14:00 -
Borohrádek - Černíkovice 5:1 (3:1) 23.04. 17:00 -
Albrechtice - Černíkovice 0:1 (0:1) 09.04. 16:30 -
Velešov - Dobruška B 2:1p. (0:0) 08.04. 16:30 -
Solnice B - Borohrádek 5:1 (2:0) 23.10. 15:00 -
Velešov - Lukavice 4:3p. (1:0) 22.10. 15:00 -
K. Lhota - Týniště B 3:4p. (1:2) 16.10. 15:30 -
Albrechtice - Solnice B 6:1 (4:0) 09.10. 15:30 -
Solnice B - Týniště B 3:1 (1:0) 02.10. 16:00 -
Častolovice - Kostelec B 5:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Týniště B - Častolovice 2:3p. (0:1) 17.09. 16:30 -
Kostelec B - K. Lhota 2:1 (1:0) 10.09. 16:30 -
Solnice B - Lukavice 3:2p. (0:0) 04.09. 10:15 -
Dobruška B - Týniště B 5:1 (2:1) 28.08. 17:00 -
K. Lhota B - Olešnice 8:0 (3:0) 27.08. 17:00 -
Solnice B - Černíkovice 6:0 (2:0) 21.08. 14:00 -
Černíkovice - Albrechtice 3:4p. (1:2) 14.08. 17:00 -
Albrechtice - Častolovice 2:5 (0:4) 11.06. 10:00 -
Častolovice - Kostelec B 4:1 (2:1) 04.06. 17:00