KLEMENT Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hořice - D. Králové 0:3 (0:0) 14.04. 17:00 -
Týniště - Dobruška 3:0 (2:0) 31.03. 16:30 -
Chlumec B - Bělohrad 0:0 (0:0) 23.03. 14:00 -
Hořice - Solnice 2:3 (2:1) 12.11. 14:00 -
Chlumec B - Třebeš 5:0 (3:0) 29.10. 14:00 -
Vrchlabí B - Sobotka 1:3 (1:2) 22.10. 15:30 -
Nová Ves - Smržovka B 1:5 (1:2) 08.10. 16:00 -
Martinice - Libštát 2:1 (1:0) 07.10. 15:30 -
B. Kostel B - Dolní Řasnice 11:1 (8:0) 24.09. 16:30 -
Skalice - Lomnice 2:2 (0:1) 17.09. 10:30 -
Frýdlant - Chrastava 0:2 (0:0) 09.09. 10:30 -
Nové Město - Kamenice 6:1 (2:1) 02.09. 14:00 -
Višňová - Sedmihorky 3:2 (0:2) 27.08. 17:00 -
Rychnov - Rozstání 0:4 (0:2) 19.08. 14:00 -
Albrechtice - Jablonec 6:2 (1:0) 12.08. 16:00 -
Kostelec - Nové Město 3:0 (2:0) 05.08. 17:00 -
Zásada - Hodkovice B 6:2 (3:1) 17.06. 17:00 -
Rovensko - Hrádek 1:7 (1:2) 27.05. 17:00 -
Košťálov - Chrastava 3:3 (3:2) 21.05. 17:00 -
Nový Bor - Sedmihorky 0:4 (0:1) 22.04. 17:00 -
Hrádek - Frýdlant 2:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Mimoň - Ž. Brod 1:2 (0:1) 01.04. 16:30 -
Chrastava - Kr. Studánka 9:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Lučany - Pěnčín B 2:2 (1:1) 06.11. 14:00 -
Frýdlant - Nový Bor 2:3 (1:2) 29.10. 10:30 -
Hodkovice - Ruprechtice 2:4 (1:4) 22.10. 15:30 -
Ž. Brod - Sedmihorky 3:4 (1:1) 15.10. 12:45 -
Pěnčín - Vesec 2:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Zásada - Ž. Brod B 3:2 (3:1) 28.09. 16:30 -
Stráž p. R. - Rovensko 3:2 (1:0) 17.09. 16:30 -
Vesec - Košťálov 3:1 (1:1) 10.09. 14:00 -
Libčany - Hořice 1:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
Smržovka - Mírová 4:2 (2:0) 28.08. 17:00 -
Košťálov - Pěnčín 2:1 (2:1) 20.08. 17:00 -
Lomnice - Studenec 6:2 (2:1) 06.08. 17:00 -
Rovensko - Višňová 3:2 (2:1) 04.06. 17:00 -
Hořice - Dobruška 2:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Ž. Brod - Desná 0:2 (0:1) 21.05. 17:00 -
Roztoky - Turnov B 5:1 (4:0) 07.05. 17:00 -
Žandov - Cvikov 6:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Sedmihorky - Lomnice 4:0 (1:0) 16.04. 17:00 -
Studenec - Mírová 5:1 (3:1) 03.04. 16:30 -
Frýdlant - Lomnice 2:3 (0:1) 06.11. 10:30 -
Rychnov - Košťálov 5:2 (3:1) 23.10. 15:30 -
Semily - Rynoltice 4:0 (2:0) 09.10. 16:00 -
Rovensko - Skalice 0:1 (0:0) 02.10. 16:00 -
Jenišovice - Smržovka 3:0 (1:0) 28.09. 16:30 -
Rynoltice - JOKERS 1:0 (1:0) 26.09. 14:00 -
Rozstání - Cvikov 5:0 (1:0) 19.09. 14:00 -
Rovensko - Nový Bor 2:0 (1:0) 18.09. 16:30