KADEŘÁVEK Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slatiňany B - Chroustovice 3:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Zaječice - Ronov B 2:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Kočí - Horní Bradlo 5:1 (2:1) 24.09. 16:30 -
Stolany B - Načešice B 2:3 (1:1) 23.09. 16:30 -
Bořice - Prachovice 2:4 (0:2) 16.09. 16:30 -
Chroustovice - Horní Bradlo 6:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Tuněchody - Křižanovice 5:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
Kočí - Načešice 0:2 (0:1) 21.05. 17:00 -
Prachovice - Orel 8:0 (3:0) 13.05. 17:00 -
Bořice - Bojanov 3:1 (1:1) 08.05. 17:00 -
Křižanovice - Horní Bradlo 1:8 (1:4) 06.05. 17:00 -
Dřenice - Městec B 2:3 (1:3) 04.05. 18:00 -
Miřetice B - Svratka 0:2 (0:0) 29.04. 17:00 -
Bořice - Orel 1:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Kameničky - Načešice 0:6 (0:2) 16.04. 16:30 -
Dřenice B - Bořice 6:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Kočí - Ronov 4:1 (1:1) 30.10. 14:30 -
Orel - Trh.Kamenice 1:2 (0:1) 29.10. 14:30 -
Bítovany - Svídnice 5:0 (3:0) 22.10. 14:30 -
Dřenice - Slatiňany B 5:1 (4:1) 16.10. 14:30 -
Chrast - Tuněchody 4:2 (2:1) 17.09. 15:30 -
Bořice - Stolany B 1:9 (1:3) 04.09. 17:00 -
Miřetice B - Vraclav 0:1 (0:1) 03.09. 17:00 -
Jenišovice - Svratka 0:5 (0:2) 28.08. 16:00 -
Slatiňany B - Načešice 1:3 (1:0) 27.08. 17:00 -
Chroustovice - Načešice 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Načešice - Ronov 4:1 (3:1) 07.05. 17:00 -
Městec B - Rváčov 0:2 (0:1) 02.04. 15:30 -
Prachovice - Rosice 4:2 (2:1) 16.10. 14:30 -
Bořice - Zaječice 1:4 (1:1) 09.10. 15:00 -
Dřenice B - Vraclav 6:0 (3:0) 03.10. 15:00 -
Orel - Bítovany 1:3 (0:0) 25.09. 15:30 -
Svídnice - Holetín 0:5 (0:3) 11.09. 16:00 -
Kočí - Krouna 1:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Chrast - Tuněchody 4:3 (3:1) 07.08. 17:00 -
Křižanovice - Miřetice 3:6 (1:5) 10.10. 15:00 -
Svídnice - Holetín 0:0 (0:0) 26.09. 15:30 -
Bořice - Prachovice 2:2 (2:1) 20.09. 16:00 -
Stolany B - Chroustovice B 6:1 (4:1) 06.09. 17:00 -
Městec B - Tuněchody 4:1 (1:1) 05.09. 17:00 -
Ronov - Dřenice 3:3 (1:2) 29.08. 17:00 -
Chroustovice - Miřetice 1:2 (1:1) 08.08. 17:00 -
Načešice B - Slatiňany B 4:2 (4:1) 02.11. 14:00 -
Kočí - Ronov 5:1 (3:0) 19.10. 15:30 -
Rosice - Tuněchody B 0:8 (0:1) 06.10. 16:00 -
Hrochův Týnec - Dřenice 5:2 (3:1) 05.10. 16:00 -
Jenišovice - Vraclav 5:3 (3:2) 29.09. 16:00 -
Dřenice - Chroustovice 2:1 (1:1) 01.09. 17:00 -
Bítovany - Žl. Chvalovice 2:2 (1:2) 24.08. 17:00 -
Orel - Načešice B 4:5 (3:4) 10.08. 17:00