DOKOUPIL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slatinice - Lipník 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Velká Bystřice - Hodolany 8:0 (4:0) 29.10. 14:30 -
Maletín - Libina 2:1 (1:0) 14.10. 15:00 -
Sokol Pivín - 1.FC Olešnice 0:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Slatinice - Velká Bystřice 0:5 (0:2) 27.08. 16:30 -
Troubelice - Libina 2:2 (1:0) 19.08. 16:30 -
Troubelice - Chomoutov 0:0 (0:0) 17.06. 17:00 -
Želatovice B - Kralice 5:2 (2:1) 13.06. 18:00 -
Opatovice - Radslavice 3:0 (2:0) 04.06. 10:00 -
Plumlov - Loštice 1:3 (0:1) 27.05. 17:00 -
Kožušany - Hodolany 2:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Slavonín - Kovalovice 3:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
Slavonín - Chválkovice 1:2 (1:1) 22.04. 16:00 -
Postřelmov - Maletín 4:0 (3:0) 08.04. 15:30 -
Sudkov - Velké Losiny B 3:1 (0:0) 29.10. 14:30 -
Bludov - Chomoutov 2:3 (2:0) 22.10. 14:30 -
1.FC Olešnice - Náměšť 1:2 (1:2) 15.10. 15:00 -
Želatovice B - Nové Sady B 3:3 (1:2) 25.09. 15:30 -
Velká Bystřice - Bělkovice 1:1 (1:1) 18.09. 15:30 -
Libina - Postřelmov 0:3 (0:1) 10.09. 16:00 -
Žulová - Písečná 8:1 (3:1) 22.05. 14:30 -
Mor. Beroun - Slatinice 2:4 (0:1) 14.05. 16:30 -
Radslavice - Opatovice 1:0p. (0:0) 01.05. 16:30 -
Kožušany - Doloplazy 3:1 (1:1) 17.04. 16:00 -
Zvole - Bludov 0:3 (0:1) 09.04. 15:30 -
Šternberk B - Mor. Beroun 4:1 (3:0) 03.04. 15:30 -
Drahanovice - Slatinice B 1:5 (0:3) 24.10. 14:30 -
FK Huzová - Velký Újezd 0:1 (0:0) 23.10. 14:30 -
Přáslavice - Blatec 2:3p. (2:1) 16.10. 14:30 -
Doloplazy B - TJ Mladějovice 0:3 (0:1) 09.10. 15:00 -
Horka - Hodolany 0:2 (0:0) 02.10. 15:00 -
Sokol Mladeč - Příkazy B 0:3 (0:1) 28.09. 14:30 -
Chválkovice B - Sokol Odrlice 2:0 (1:0) 26.09. 15:00 -
Sokol Pňovice - Nová Hradečná 3:2p. (1:1) 12.09. 16:00 -
Bohuňovice B - Příkazy 2:1 (1:0) 29.08. 16:30 -
Hodolany - Újezd 5:0 (2:0) 22.08. 16:30 -
Štěpánov - Velký Újezd 2:1 (2:0) 14.08. 14:00 -
Lužice - Střelice 1:3 (0:0) 07.08. 17:00 -
Nová Hradečná - SK Grygov 2:1p. (0:1) 01.08. 16:30 -
Újezd - Příkazy 3:5 (1:1) 11.10. 15:00 -
Bohuňovice B - SK Grygov 0:1 (0:1) 27.09. 15:30 -
Šumvald - Blatec 0:4 (0:2) 20.09. 15:30 -
TJ Mladějovice - Nemilany 2:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Sokol Mladeč - Sokol Odrlice 3:4p. (1:1) 06.09. 14:30 -
Štěpánov - Doloplazy B 10:1 (4:0) 05.09. 16:00 -
Nová Hradečná - Šumvald 3:1 (1:0) 30.08. 16:30 -
Náklo - SK Sokol Těšetice 3:0 (1:0) 29.08. 16:30 -
SK Králová - Chválkovice B 3:2 (2:2) 16.11. 13:30 -
TJ Mladějovice - FC Jiříkov 4:3p. (1:1) 09.11. 14:00 -
Doloplazy - Haná Prostějov 2:5 (1:3) 27.10. 14:30