Zadinová Olga
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hradec B - Velvary 1:1 (1:0) 17.10. 10:15 -
Tochovice B - Kosmonosy 2:1 (2:1) 09.10. 15:00 -
Příbram B - Benešov 2:0 (1:0) 03.10. 10:00 -
Jablonec B - Brozany 1:3 (0:2) 25.09. 10:15 -
Zápy - Hradec B 3:2 (1:2) 05.09. 17:00 -
Ústí n/O - Boleslav B 3:3 (2:1) 14.08. 17:00 -
Bohemians B - Velvary 0:0 (0:0) 08.08. 10:15 -
Slavia B - Příbram B 2:1 (0:0) 11.10. 10:15 -
Zápy - Hradec B 3:0 (3:0) 27.09. 15:30 -
Plzeň B - Motorlet 5:4p. (2:2) 13.09. 10:30 -
Benešov - Hostouň 4:0 (1:0) 22.08. 10:15 -
Vltavín - Povltavská FA 1:0 (0:0) 09.11. 10:15 -
Králův Dvůr - Karlovy Vary 2:0 (1:0) 26.10. 10:30 -
Povltavská FA - Sparta B 0:3 (0:1) 06.10. 16:00 -
Živanice - Chlumec 1:0 (1:0) 14.09. 16:30 -
Táborsko - Příbram B 5:0 (3:0) 01.09. 17:00 -
SK Rakovník - Plzeň B 0:3 (0:0) 11.08. 17:00 -
Mšeno - Č. Brod 2:0 (0:0) 08.06. 10:15 -
Okrouhlice - Víska 2:0 (1:0) 19.05. 16:30 -
Živanice - Benešov 1:0p. (0:0) 01.09. 17:00 -
Zápy - Vyšehrad 2:0 (2:0) 22.08. 18:00 -
Vltavín - Čížová 6:2 (1:2) 30.05. 17:00 -
Chrudim - Brozany 3:0 (0:0) 19.05. 10:15 -
Zápy - Benátky 2:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Písek - Brozany 4:2 (2:0) 21.04. 10:15 -
Zápy - Chrudim 1:0p. (0:0) 11.04. 17:00 -
Litoměřicko - Benešov 5:1 (1:0) 07.04. 10:30 -
Brozany - Králův Dvůr 2:3 (0:0) 05.11. 14:00 -
Hostouň - Kladno 1:3 (0:3) 08.10. 16:00 -
Benátky - Litoměřicko 3:2 (1:2) 24.09. 16:30 -
Vltavín - Chrudim 1:2 (0:2) 09.09. 10:15 -
Zápy - Nymburk 1:0 (0:0) 30.08. 17:00 -
Kladno - Úvaly 3:0 (1:0) 12.08. 10:15 -
Benátky - Táborsko B 2:1 (0:0) 17.06. 17:00 -
Tachov - Písek 4:2 (3:1) 03.06. 17:00 -
Jirny - Králův Dvůr 4:1 (2:1) 21.05. 14:00 -
Chrudim - Převýšov 2:1 (1:0) 06.05. 10:15 -
Čáslav - Mýto 1:0p. (0:0) 15.04. 17:00 -
Vyšehrad - Hořovice 3:1 (2:1) 01.04. 10:15 -
Dobrovice - Jirny 3:2p. (0:0) 18.03. 15:00 -
Převýšov - Písek 3:1 (0:0) 11.09. 10:15 -
Chrastava - Ostrá 0:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Benešov - Králův Dvůr 2:4 (2:1) 13.08. 10:30 -
Nový Bor - Olympia HK 1:5 (0:3) 15.06. 17:00 -
Králův Dvůr - Brozany 5:1 (3:1) 21.05. 17:00 -
Klatovy - Motorlet 2:0 (2:0) 07.05. 17:00 -
Mýto - Jaroměř 1:2p. (1:1) 23.04. 17:00 -
Olympia HK - Ústí n/O 1:0p. (0:0) 09.04. 10:15 -
Jirny - Převýšov 2:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Kolín - Převýšov 1:0 (1:0) 13.03. 14:30