VLACHOPULOS Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stašov - Hořovice B 1:1 (1:1) 12.11. 13:30 -
Drozdov - Beroun B 2:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Žebrák - Trubín 2:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Březová - Drozdov B 11:1 (5:1) 22.10. 12:30 -
Nižbor - Zaječov 2:8 (2:2) 15.10. 15:30 -
Chrustenice - Všeradice B 1:1 (1:0) 15.10. 12:30 -
Vysoký Újezd - Újezd zrušen -
Chrustenice - Nižbor B 12:3 (7:0) 27.08. 14:00 -
Nižbor - Žebrák 1:6 (1:2) 11.06. 17:00 -
Stašov - Karlštejn 6:1 (3:0) 04.06. 17:00 -
Zadní Třebaň - Broumy 2:0 (1:0) 21.05. 14:00 -
Chyňava - Karlštejn 4:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Zdice B - Chyňava B 3:1 (0:0) 30.04. 13:30 -
Neumětely - Tetín 2:0 (2:0) 23.04. 17:00 -
Všeradice - Osek 3:2 (2:2) 09.04. 16:30 -
Nižbor - Trubín 0:6 (0:3) 02.04. 16:30 -
Hořovice B - Zaječov 7:1 (3:1) 13.11. 13:30 -
Neumětely - Stašov 3:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Cembrit Beroun - Karlštejn 5:1 (2:1) 31.10. 10:15 -
Osek - Tmaň 4:0 (2:0) 23.10. 15:30 -
Zdice B - Libomyšl 5:0 (3:0) 23.10. 12:00 -
Žebrák - Hořovice B 2:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
Chyňava B - Chodouň 4:4 (0:4) 10.10. 13:00 -
Žebrák - Nový Jáchymov 1:1 (1:0) 11.09. 17:00 -
Mořina - Praskolesy 2:1 (2:0) 05.09. 17:00 -
Vysoký Újezd - Srbsko 9:1 (5:0) 05.09. 14:00 -
Stašov - Trubín 3:3 (1:3) 28.08. 17:00 -
Srbsko - Svatá 4:1 (0:1) 11.10. 13:00 -
Podluhy - Praskolesy 2:1 (0:0) 10.10. 16:00 -
Březová - Tlustice B 6:1 (2:0) 10.10. 13:00 -
Trubín - Zaječov 4:1 (1:1) 04.10. 16:00 -
Drozdov - Beroun B 3:3 (1:0) 26.09. 13:30 -
Loděnice B - Mořina 5:2 (0:1) 30.08. 17:00 -
Tetín - Stašov 1:1 (0:0) 29.08. 17:00 -
Srbsko - Chyňava B 10:0 (5:0) 23.08. 14:00 -
Drozdov - Zaječov 4:2 (2:1) 22.08. 14:00 -
Tetín B - Vižina 6:0 (4:0) 03.11. 11:00 -
Nový Jáchymov - Březová zrušen -
Všeradice - Osek 2:1 (0:1) 26.10. 14:30 -
Broumy - Komárov B 2:1 (2:1) 13.10. 15:30 -
Žebrák B - Zaječov B 1:4 (1:3) 13.10. 12:30 -
Stašov - Neumětely 6:2 (2:0) 12.10. 12:30 -
Zdejcina - Chrustenice 3:1 (2:1) 06.10. 13:00 -
Zdice B - Svatá 5:1 (2:1) 05.10. 13:00 -
Nový Jáchymov - Drozdov 2:2 (2:1) 29.09. 16:00 -
Lochovice - Zaječov B 7:1 (1:0) 21.09. 13:30 -
Neumětely - Tetín 0:1 (0:0) 14.09. 13:30 -
Chaloupky - Žebrák B 4:2 (2:1) 07.09. 14:00 -
Neumětely - Hořovice B 1:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
Zadní Třebaň - Broumy 0:2 (0:1) 18.08. 17:00