PROKOP David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Podolí - Svratka B 5:1 (3:0) 01.10. 15:30 -
Lelekovice - Kobeřice 2:5 (1:2) 11.06. 16:00 -
Přibice - Ždánice 2:1 (1:0) 29.05. 17:00 -
Vev. Bítýška - Lipovec 5:0 (4:0) 14.05. 16:30 -
Troubsko - Přímětice 1:3 (0:0) 30.04. 16:30 -
Podolí - Bohdalice 3:0 (0:0) 16.04. 16:00 -
Kotvrdovice - Lipůvka 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Vev. Bítýška - Čebín 3:0 (3:0) 02.04. 15:30 -
Střelice - FK Znojmo 4:0 (1:0) 19.03. 14:00 -
FK Znojmo - Střelice 0:0 (0:0) 31.10. 10:15 -
V.Němčice - Přibice 1:1 (0:0) 30.10. 14:00 -
Jevišovice - Blížkovice 7:1 (3:0) 23.10. 15:00 -
Svratka B - Jevišovice 2:7 (1:5) 17.10. 11:00 -
Tuřany - FK Znojmo 1:1 (0:0) 09.10. 10:30 -
Babice - Lipovec 4:3 (1:1) 02.10. 15:30 -
Jevišovice - FK Znojmo 4:1 (1:1) 25.09. 10:15 -
Podolí - Vysočany 4:1 (3:0) 18.09. 16:00 -
Vilémovice - Kobeřice 5:0 (2:0) 05.09. 16:30 -
Kořenec - Lažany 6:1 (3:0) 15.08. 17:30 -
Únanov - Svratka B 4:2 (2:2) 14.08. 17:30 -
Vev. Bítýška - Bohdalice 2:3 (1:1) 08.08. 17:00 -
Tuřany - Střelice 0:0 (0:0) 10.10. 10:30 -
Kozojídky - Ždánice 4:1 (3:1) 27.09. 10:00 -
Vilémovice - Čebín 1:1 (1:1) 13.09. 15:00 -
Kohoutovice - Svratka B 4:2 (2:1) 07.09. 17:00 -
Jevišovice - Blížkovice 6:2 (2:0) 05.09. 10:15 -
Vev. Bítýška - Čebín 2:2 (1:2) 30.08. 16:30 -
Kobeřice - Lelekovice 1:5 (0:2) 22.08. 10:30 -
Opatov - Morašice 4:5 (1:3) 15.08. 17:00 -
Vavřinec - Benešov 6:2 (6:2) 09.11. 14:00 -
Kořenec - Cetkovice 1:3 (0:1) 03.11. 14:00 -
Svratka B - Přibice 5:0 (1:0) 27.10. 11:15 -
Medlánky - Lipovec 5:1 (2:1) 26.10. 14:30 -
Újezd - Vacenovice 0:0 (0:0) 20.10. 11:30 -
FK Znojmo - Miroslav 2:3 (1:2) 12.10. 10:15 -
Řečkovice - Obřany 1:2 (0:1) 06.10. 15:00 -
Vilémovice - Lelekovice 3:6 (2:4) 29.09. 15:30 -
Podolí - Vysočany 5:4 (0:2) 21.09. 15:30 -
Vev. Bítýška - Rájec-Jestřebí 3:0 (1:0) 01.09. 16:30 -
Kohoutovice - FK Znojmo 2:2 (2:1) 31.08. 10:30 -
Střelice - Přibice 2:1 (0:0) 25.08. 17:00 -
Lipovec - Lelekovice 0:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
V. Bílovice - Moravská 5:3 (2:1) 09.06. 17:00 -
Vysočany - Rájec-Jestřebí 4:2 (1:0) 08.06. 17:00 -
FKD - Vilémovice 1:5 (1:3) 26.05. 10:30 -
Horka - Morašice 4:8 (1:5) 25.05. 17:00 -
Rudice - Olomučany 1:1 (0:0) 11.05. 17:00 -
Kozojídky - Blatnice 3:1 (1:1) 28.04. 10:00 -
Podolí - Únanov 1:0 (0:0) 27.04. 16:00 -
Vev. Bítýška - Jevišovice 3:1 (1:0) 07.04. 15:30