Šidlo David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
FKD - Svratka B 3:2 (1:0) 23.04. 10:30 -
Lednice - Krumvíř 1:3 (0:1) 14.04. 17:30 -
Pohořelice - Vnorovy 5:0 (2:0) 08.04. 10:30 -
Kuřim - Boskovice 1:1 (1:1) 01.04. 10:15 -
Svratka - Rousínov 0:2 (0:1) 18.03. 10:30 -
Bystrc - Mutěnice 0:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Zbraslav - Vilémovice 0:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
MS Brno - Ráječko 4:1 (2:1) 28.10. 13:30 -
Újezd B - RAFK B zrušen -
Bosonohy - Ratíškovice 4:1 (1:0) 15.10. 15:00 -
Dubňany - Kohoutovice 3:3 (1:2) 08.10. 10:00 -
Kozojídky - V. Bílovice 5:1 (3:0) 02.10. 10:00 -
Boskovice - Líšeň B 4:0 (3:0) 28.09. 10:30 -
Kunštát B - Lelekovice 3:1 (2:1) 24.09. 16:00 -
Ráječko - Bystrc 1:3 (0:0) 04.09. 16:30 -
Tišnov - M. Krumlov 2:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Slavkov - Vev. Bítýška 1:1 (0:1) 20.08. 16:30 -
Líšeň B - Bosonohy 6:0 (5:0) 03.04. 12:00 -
Boskovice B - Vysočany 2:2 (1:1) 27.03. 14:15 -
Ratíškovice - Svratka 1:1 (0:0) 19.03. 14:00 -
Líšeň B - MS Brno 3:0 (1:0) 13.11. 11:00 -
Svratka - Rousínov 1:2 (1:1) 16.10. 10:30 -
Mutěnice - Kuřim 1:2 (0:2) 10.10. 15:30 -
V. Pavlovice - Vacenovice 4:1 (3:0) 26.09. 10:30 -
Kunštát B - Rudice 1:0 (1:0) 11.10. 12:30 -
Ratíškovice - Sparta Brno 2:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
MS Brno - Bosonohy 1:1 (0:0) 03.10. 15:00 -
Velká n. Vel. - Šlapanice 2:3 (1:2) 13.09. 16:00 -
M. Krumlov - Bohunice 1:3 (0:3) 05.09. 16:00 -
Bosonohy - Boskovice 0:3 (0:2) 22.08. 10:30 -
Pačlavice - Rohatec 0:6 (0:3) 15.08. 16:00 -
Soběšice B - Slatina B 9:0 (4:0) 27.10. 14:30 -
Kuřim - Bosonohy 4:1 (1:1) 29.09. 10:15 -
Kyjov - Pačlavice 5:2 (2:0) 26.05. 10:15 -
Vyškov B - Milotice 4:1 (2:0) 19.05. 17:00 -
FKD - Dražovice 2:1 (1:0) 28.04. 10:30 -
Rohatec - Milotice 1:1 (1:1) 14.04. 15:30 -
FKD - Černá Hora 0:0 (0:0) 21.10. 10:30 -
Bučovice - Velká n. Vel. 0:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Veselí - Pačlavice 0:0 (0:0) 06.10. 15:00 -
Vyškov B - V. Pavlovice 5:1 (3:0) 28.09. 15:00 -
Pohořelice - Jevišovice 3:0 (1:0) 22.09. 15:30 -
Babice - Pačlavice 1:1 (1:0) 02.06. 16:30 -
Vacenovice - Kněždub 0:0 (0:0) 20.05. 16:30 -
Kohoutovice - Jundrov 4:0 (2:0) 01.05. 13:30 -
Vysočany - Čebín 5:2 (2:0) 08.04. 15:30 -
Rájec-Jestřebí - Kobeřice 3:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
V. Bílovice - RAFK 1:1 (1:0) 08.10. 15:00 -
Vilémovice - Slavkov 2:2 (2:2) 01.10. 15:00 -
Nikolčice - Vacenovice 2:3 (0:2) 17.09. 15:30