DEDEK Vojtěch
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jeseník - Bílovec 0:1 (0:0) 13.04. 15:30 -
Uh. Brod - Slovácko B 1:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Blansko - Hodonín 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Rosice - Uničov 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Šumperk - Polanka 1:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Frýdlant - Zlínsko 2:0 (2:0) 13.09. 17:00 -
Ostrava B - Zlín B 1:1 (0:0) 03.09. 10:15 -
Karviná B - Fr. Místek 2:2 (1:1) 27.08. 10:15 -
Hlučín - Hranice 3:1 (2:0) 12.08. 18:00 -
Ostrava B - Hodonín 0:3 (0:1) 11.06. 10:15 -
Zlínsko - Znojmo 4:0 (2:0) 06.06. 17:00 -
Uničov - Znojmo 3:0 (0:0) 28.05. 10:15 -
Polanka - Bílovec 1:2 (1:2) 21.05. 17:00 -
Slovácko B - Blansko 0:1 (0:1) 14.05. 10:15 -
Nové Město - Hodonín 0:2 (0:0) 29.04. 16:00 -
Hranice - Hlučín 0:3 (0:1) 19.04. 18:00 -
Slovácko B - Fr. Místek 2:1 (1:1) 02.04. 10:15 -
Šumperk - Vsetín 1:2 (1:0) 26.03. 15:00 -
Vítkovice - Znojmo 0:2 (0:2) 19.03. 10:00 -
Ostrava B - Frýdlant 5:0 (3:0) 06.11. 10:15 -
Kroměříž - Nové Město 3:1 (2:1) 28.10. 14:00 -
Šumperk - Slavičín 0:2 (0:0) 09.10. 15:00 -
MFK Bruntál - Val. Meziříčí 2:4 (0:2) 02.10. 15:00 -
Krnov - Nový Jičín 3:1 (1:1) 21.08. 15:00 -
Vítkovice - Hodonín 0:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Přerov - Baťov 2:3 (2:1) 06.08. 17:00 -
Hranice - Nové Sady 4:2 (4:1) 11.06. 17:00 -
Dětmarovice - Heřmanice 1:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
Frenštát - Vítkovice 3:4 (2:3) 29.05. 17:00 -
Šumperk - 1. HFK 2:1 (1:1) 22.05. 17:00 -
Stěbořice - Píšť 2:1 (1:1) 14.05. 16:30 -
Havířov - Frýdlant 0:3 (0:1) 01.05. 10:15 -
Val. Meziříčí - Šumperk 3:3 (0:1) 16.04. 16:00 -
Karviná B - Frýdlant 2:0 (2:0) 27.03. 10:15 -
Litultovice - Stěbořice 1:2 (0:1) 24.10. 14:30 -
Přerov - 1. HFK 3:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Hodonín - Ždírec 4:0 (4:0) 09.10. 15:00 -
Frenštát - Bílovec 3:2 (2:1) 19.09. 15:30 -
Šumperk - Bzenec 1:2 (1:1) 12.09. 16:00 -
Karviná B - Havířov 3:1 (2:1) 29.08. 10:15 -
Val. Meziříčí - Kozlovice 0:2 (0:0) 07.08. 17:00 -
Frýdlant - Bohumín 2:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Všechovice - Skaštice 3:1 (1:1) 27.09. 15:30 -
Frenštát - Dětmarovice 4:4 (4:2) 13.09. 16:00 -
Polanka - Frýdlant 2:2 (1:1) 06.09. 16:00 -
Rýmařov - Havířov 2:2 (1:1) 08.08. 16:30 -
Vítkov - Kr. Loučky 4:1 (0:1) 28.10. 14:00 -
Háj - Petrovice 3:2 (0:1) 19.10. 14:00 -
Jakubčovice - Vřesina 5:1 (5:0) 28.09. 15:30 -
Bílovec - Krnov 0:1 (0:0) 22.09. 16:00