ČAPEC Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Háj B - Suché Lazce 0:2 (0:0) 24.03. 15:00 -
Chvalíkovice - Služovice 1:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Radkov - Kylešovice 1:7 (0:4) 28.10. 14:30 -
Služovice - Komárov 4:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Hněvošice - Chuchelná B 1:3 (0:0) 08.10. 15:00 -
Raduň - Oldřišov B 2:4 (2:1) 24.09. 15:30 -
H.Lhota - Dobroslavice 4:2 (3:1) 16.09. 15:30 -
Budišov B - Žimrovice 2:8 (0:3) 27.05. 16:00 -
Těškovice - Budišov B 4:0 (4:0) 06.05. 16:00 -
Šilheřovice B - Darkovičky B 3:7 (1:3) 22.04. 16:00 -
Brumovice - Štáblovice 0:6 (0:4) 08.04. 15:30 -
Budišov B - Budišovice 0:1 (0:1) 01.04. 15:30 -
Dolní Životice - Jakartovice 0:2 (0:0) 16.10. 10:00 -
Vávrovice B - Deštné 6:2 (3:2) 02.10. 15:00 -
Budišovice - Dolní Životice 1:0 (0:0) 25.09. 15:30 -
Služovice - Chlebičov B 1:2 (1:1) 18.09. 15:30 -
Hněvošice - D.Benešov B 3:5 (1:3) 19.06. 17:00 -
Závada - Vávrovice 0:4 (0:1) 29.05. 17:00 -
Vávrovice B - Holasovice 0:5 (0:3) 15.05. 16:30 -
Bělá - Hněvošice 3:2 (2:1) 08.05. 16:00 -
Hněvošice - Darkovičky B 1:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
D.Benešov B - Hať B 1:0 (0:0) 10.04. 15:30 -
Štěpánkovice B - Dobroslavice 0:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Palhanec - Holasovice 0:2 (0:0) 26.09. 16:00 -
Hať B - Šilheřovice B 2:2 (0:1) 20.09. 14:30 -
Deštné - Budišov B 2:2 (2:0) 12.09. 15:00 -
Dobroslavice - Hošťálkovice 0:6 (0:4) 05.09. 16:30 -
Strahovice B - Bělá 1:2 (0:1) 19.10. 14:00 -
Darkovičky B - Štěpánkovice B 5:1 (1:1) 13.10. 15:00 -
Chvalíkovice - H.Lhota 3:0 (2:0) 22.09. 16:00 -
Chvalíkovice - Hrabyně 2:0 (1:0) 15.09. 16:00 -
D.Benešov B - Chuchelná B 1:4 (0:3) 07.09. 14:00 -
Dobroslavice - Hať B 9:0 (6:0) 24.08. 17:00 -
Hněvošice - Malé Hoštice B 5:2 (2:1) 18.08. 17:00 -
Sudice - Bohuslavice B 4:5 (2:4) 18.08. 14:00 -
Bělá - Štěpánkovice B 1:3 (0:2) 09.06. 16:00 -
Chvalíkovice - Palhanec 2:3 (2:0) 02.06. 17:00 -
Vávrovice B - Sosnová 4:2 (3:0) 26.05. 17:00 -
D.Benešov B - Chuchelná B 3:1 (2:1) 26.05. 14:00 -
Sudice - Chuchelná B 8:2 (4:0) 12.05. 16:30 -
Kyjovice - H.Lhota 3:5 (0:3) 28.04. 16:30 -
Raduň - P. Polom B 1:3 (0:2) 21.04. 10:00 -
Darkovice B - Bolatice B 1:6 (0:2) 14.04. 16:00 -
D.Benešov B - Strahovice B 5:1 (2:1) 07.04. 15:30 -
Darkovičky B - Sudice 3:3 (2:2) 31.03. 15:30 -
Budišov B - Vávrovice B 5:0 (3:0) 24.03. 15:00 -
D.Benešov B - Závada 2:1 (0:1) 13.05. 16:30 -
P. Polom B - Větřkovice 10:0 (4:0) 14.10. 15:00 -
Vávrovice B - Chvalíkovice 2:1 (1:1) 27.08. 17:00 -
Darkovičky B - Závada 3:2 (2:0) 17.06. 17:00