POLÁCH Ivan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jindřichov B - Holčovice 2:4 (1:1) 21.04. 14:00 -
Vrbno - Břidličná B 2:3 (0:1) 30.03. 15:00 -
Osoblaha - Rudoltice 0:5 (0:2) 23.03. 15:00 -
D. Moravice - Vrbno 4:0 (3:0) 11.11. 14:00 -
Vysoká - Osoblaha 3:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Úvalno - Světlá Hora 5:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
D. Moravice - Úvalno 2:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Kr. Loučky B - Třemešná 0:0 (0:0) 07.10. 12:00 -
Vysoká - Chomýž 2:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Úvalno - Břidličná B 1:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Osoblaha - H.Benešov 3:0 kont. (1:0) 16.09. 15:30 -
Razová - SK Zátor 0:3 (0:1) 03.09. 15:00 -
Chomýž - Rudoltice 2:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
D. Moravice - St. Město 5:0 (2:0) 26.08. 16:30 -
Osoblaha - Břidličná B 3:2 (3:1) 19.08. 16:30 -
Osoblaha - Vrbno 1:3 (0:1) 17.06. 17:00 -
Brantice - Chomýž 1:3 (1:2) 03.06. 17:00 -
Vysoká - Vrbno 0:2 (0:0) 13.05. 15:00 -
Vrbno - Chomýž 2:1 (1:0) 06.05. 16:30 -
Jindřichov B - Kr. Loučky B 4:1 (2:0) 01.05. 14:00 -
Hošťálkovy - Holčovice 1:4 (0:2) 29.04. 16:30 -
Sl. Pavlovice - Janov 4:0 (1:0) 29.04. 11:00 -
Brantice - V. Štáhle 2:1 (1:1) 22.04. 16:00 -
Jindřichov B - Liptáň 4:0 (3:0) 16.04. 14:00 -
H.Benešov - D. Moravice 0:4 (0:3) 15.04. 16:00 -
Holčovice - Třemešná 1:3 (0:1) 08.04. 15:30 -
Osoblaha - St. Město 1:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Světlá Hora - H.Benešov 1:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
H. Město - Vysoká 2:1 (1:0) 12.11. 13:30 -
Osoblaha - Chomýž 3:10 (1:6) 29.10. 14:30 -
Světlá Hora - Osoblaha 1:3 (1:2) 22.10. 14:30 -
Jindřichov B - Úvalno 4:3 (3:1) 16.10. 14:00 -
H. Město - Brantice 2:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Brantice - Rudoltice 0:2 (0:1) 01.10. 15:00 -
H.Benešov - Světlá Hora 2:2 (0:2) 28.09. 15:30 -
Rudoltice - Stará Ves 2:4 (1:3) 24.09. 15:30 -
Chomýž - H. Město 5:1 (2:0) 03.09. 16:00 -
Osoblaha - Stará Ves 2:3 (1:1) 27.08. 16:30 -
Světlá Hora - Rudoltice 1:7 (1:3) 20.08. 16:30 -
Osoblaha - D. Moravice 2:5 (1:3) 13.08. 17:00 -
Osoblaha - Lichnov 1:3 (0:2) 25.06. 17:00 -
Třemešná - Liptáň 7:0 (1:0) 18.06. 17:00 -
Vysoká - Vrbno 2:5 (1:3) 18.06. 15:00 -
Jindřichov B - Holčovice 3:10 (3:4) 18.06. 10:00 -
Rudoltice - Osoblaha 3:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Stará Ves - Vrbno 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
D. Moravice - Lichnov 3:1 (2:1) 21.05. 16:30 -
Kr. Loučky B - Hošťálkovy 1:2 (1:2) 21.05. 13:15 -
V. Štáhle - St. Město 7:1 (3:0) 14.05. 16:30 -
Vrbno - Lichnov 3:3 (3:1) 07.05. 16:30