URBAN Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Svitávka - Cetkovice 0:4 (0:3) 28.05. 16:00 -
Radiměř - Koclířov 1:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
H. Újezd - Městečko Trnávka 5:1 (5:1) 14.05. 17:00 -
Koclířov - Němčice 4:2 (2:2) 13.05. 16:00 -
Polička B - Boršov 2:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Němčice - Vendolí 1:1 (0:1) 06.05. 16:00 -
Linhartice - St.Město 3:0 (1:0) 23.04. 16:30 -
Helvíkovice - Libchavy B 5:2 (5:2) 22.04. 16:00 -
Cerekvice - Borová/Telecí 4:3 (1:2) 16.04. 16:00 -
Velké Opatovice B - Němčice 1:2 (0:1) 15.04. 16:00 -
Boskovice C - Voděrady 2:3 (1:2) 09.04. 16:00 -
Koclířov - Sebranice 2:4 (1:2) 08.04. 16:00 -
Bystré - D. Újezd B 2:1 (2:0) 02.04. 16:00 -
St.Město - Koclířov 3:1 (2:1) 01.04. 16:00 -
D. Újezd B - Cerekvice 3:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Třebařov - Linhartice 2:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Radiměř - Linhartice 2:0 (2:0) 22.10. 14:30 -
Borová/Telecí - Loučka 0:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
Němčice - Čistá 0:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Sebranice - Čistá 0:1 (0:0) 28.09. 15:30 -
H. Újezd - Borová/Telecí 1:3 (1:1) 25.09. 15:30 -
Městečko Trnávka - Boršov 0:1 (0:0) 18.09. 15:30 -
Borová/Telecí - Cerekvice 4:2 (1:0) 03.09. 17:00 -
Linhartice - Třebařov 2:2 (1:1) 28.08. 17:00 -
Sebranice - Velké Opatovice B 4:0 (4:0) 27.08. 17:00 -
D. Dobrouč - Albrechtice 5:3 (3:0) 21.08. 16:00 -
Němčice - Vendolí 0:2 (0:2) 20.08. 16:00 -
Bystré - H. Újezd 7:0 (3:0) 14.08. 17:00 -
Dolní Třešňovec - Kunvald 4:2 (3:1) 05.06. 16:00 -
Čistá - Třebařov 1:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Bořitov - Olomučany 4:1 (2:0) 22.05. 17:00 -
Cerekvice - Borová/Telecí 3:1 (0:1) 15.05. 16:00 -
D. Újezd B - Mladějov 7:2 (5:1) 01.05. 16:00 -
Rudoltice - Sruby 1:1 (0:1) 24.04. 16:00 -
Koclířov - Třebařov 1:3 (1:1) 16.04. 16:00 -
H. Újezd - Boršov 2:1 (2:0) 03.04. 15:30 -
Velké Opatovice - Olešnice 1:1 (1:0) 27.03. 14:00 -
Čistá - St.Město 3:2 (2:1) 30.10. 14:30 -
Sruby - Brandýs 4:0 (1:0) 17.10. 14:30 -
Borová/Telecí - Loučka 3:3 (2:1) 16.10. 14:30 -
Městečko Trnávka - Vendolí 1:2 (1:0) 03.10. 15:00 -
Verměřovice - Sruby 3:6 (1:2) 25.09. 15:30 -
Němčice - Nezamyslice 0:3 (0:0) 19.09. 15:30 -
Polička B - Městečko Trnávka 1:4 (0:2) 18.09. 15:30 -
Sebranice - Moravská Třebová C 1:2 (1:2) 04.09. 17:00 -
Olešnice - Černá Hora 2:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Linhartice - Opatov 0:0 (0:3) 15.08. 17:00 -
Řetová - Sruby 2:1 (1:0) 08.08. 16:00 -
Třebařov - Vendolí 3:2 (1:1) 03.10. 15:00 -
H. Újezd - Borová/Telecí 2:5 (0:2) 30.08. 17:00